Wilson

Wilson modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki markalar,tenis,tenis ekipmanları seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Wilson

Kendine özgü ve seveni çok olan bir spor olan tenis, profesyonel anlamda yapıldığında sağlam bir ekipman gerektirir. Sporcuların en önemli araçları şüphesiz ekipmanlarıdır. Her spor dalına özel üretilen ekipmanlar mevcuttur. Sporcular için sağlam ekipman başarı ve performansı da artıran bir kriterdir. Teniste pek çok ekipmanın sağlayıcısı olan markanın ürün kategorileri arasında şunlar sayılabilir;

 • Tenis Raketi
 • Tenis Topu
 • Saç Bandı
 • Bileklik
 • Raket Çantası
 • Masa Tenisi Raketi
 • Masa Tenisi Topu
 • Masa Tenisi Filesi

Dünya devleri arasında yer alan markanın her bütçeye uygun ve özel tasarım ürünleri Dalkılıçspor’da siz sporseverlere sunulur. Dalkılıçspor’un online alışveriş sitesi ve satış noktaları sizlere orijinal ürünleri ulaştırmak için hazır bekler. Tenis oynarken en önemli araç tenis raketidir. Özel tenis raketleri üreten bir marka olan Wilson başarılı sporcuların vazgeçilmezidir. Farklı tasarımlarda geliştirilen raketleri ile dünyaca ünlenen bir marka haline gelen firma ürettiği ekipmanlarda her ayrıntıyı düşünmüştür.

Sap, boyun ve baş olarak 3 ana bölümden oluşan raketlerin kullanım kolaylığı olması ve estetik olarak da iyi görünümde olması önemli bir kriter oluyor. Marka tüm bu detayları düşünerek tenis raketi üretmektedir. Marka; kullandığı malzemeler ile sağlam tutuş ve top hakimiyeti sağlar. Raketlerde kullandığı dünyaca ünlü tenisçilerin baskıları ile sporculara ilham verir.

Wilson Raketlerinin Özellikleri Nelerdir?

Pek çok farklı özellikte raket üreten markanın serilerinden bazıları şöyledir;

 • Pro Staff 97 CV Tenis Raketi
 • Ultra 100 CV Reverse Tenis Raketi
 • Pro Staff 97 RF Tenis Raketi
 • Milos Lite 105 Tenis Raketi
 • Ultra Team 100 Tenis Raketi
 • Blade 98L Tenis Raketi
 • Burn 100 CV Tenis Raketi sayılabilir…

Ürün özelliklerine göre ağırlık, renk ve vuruş tekniklerinin değiştiği modeller her sporcunun beklentilerine ve profesyonelliğine göre değişmektedir. Orta seviyeli oyuncular için tam vuruşlu olmasıyla doğru bir seçenektir. Markanın tüm seçenekleri yüksek performansı garantiler. Oldukça şık bir görünümde olan raketlerin orta kısmında markanın logosu yer alırken sap kısmında da yine Wilson markasının adı yazılmıştır. İstenilen tasarım, renk ve özellikte bulunan raketler profesyonel, yarı profesyonel ya da amatör oyunculara uygun olarak seçilebilir.

Teknik özellik olarak birbirinden ayrılan raketlerin genelinde Crush Zone ve Power Rib teknolojisi kullanılmıştır. Bu özellik raketlerdeki güç kontrolünü, tutuşu ve stabiliteyi artıran bir özelliktir. Topla temas halinde olan raketler bu teknolojiler sayesinde güçlü bir tutuş sunar. Oldukça dayanıklı malzemeden yapılan raketlerin hafifliği sizi aldatmasın. Karbon fiber yapısıyla güçlendirilen raketler en sert darbelere karşı bile dayanıklılık gösterir ve uzun yıllar yıpranmadan kullanım sağlar. Wilson tenis raketlerine Dalkılıçspor üzerinden ulaşabilirsiniz.

Wilson Tenis Raketleri Dalkılıçspor’da sizlerle!

Kadın, erkek, çocuk her oyuncuya ve performansa göre üretilen tenisler servislerde kendinizi en iyi şekilde göstermenizi ve sayı almanızı sağlar. Çocuklara sporu sevdirmek ve yatkınlık kazandırmak için alınacak bir raket ona aynı zamanda bir ilham katacaktır. Başlangıç setleri halinde de satılan raket seçenekleri ile çocuklarınızı tenise yöneltebilir, spor ile tanışmasını sağlayabilirsiniz. Her spor dalına uygun tüm ekipmanların satışını gerçekleştiren Dalkılıçspor, Wilson basketbol ekipmanlarının orijinal ürünlerini de sizlerle buluşturur. Hemen size uygun ekipmanı seçebilir avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.