adidas Tracefinder

adidas Tracefinder modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas erkek ayakkabı, adidas kadın ayakkabı, adidas çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas Tracefinder

Adidas Tracefinder Hakkında

Bir sonraki açık hava maceranız için dayanıklı ve güvenilir bir ayakkabı mı arıyorsunuz? Adidas Tracefinder modellerine göz atın. İster yeni başlayan ister deneyimli bir profesyonel olun, koşu ayakkabıları aktif bir yaşam tarzına ayak uydurmak için tasarlanmıştır. Bu Adidas koşu ayakkabıları, her yönde tutuşu en üst düzeye çıkaran Traxion dış taban ile engebeli yollarda adımlarınızı destekler. Nefes alabilen üst kısım, ilk adımdan son adıma kadar seni taze tutmak için hava akışını memnuniyetle karşılar.

Ayakkabı seçiminde nelere dikkat edilmeli

Yürüyüş ayakkabısı rahat, dayanıklı, koruyucu ve aktiviteye uygun olmalıdır. İyi bir yürüyüş ayakkabısı, ayak ve bileği için yeterli desteği sağlamalı ve ayrıca kaygan veya engebeli zeminde iyi durmalıdır. Ayağı taşlardan koruyabilmeli ve aynı zamanda rahat yürüyebilecek kadar esnek olmalıdır. Doğru ayakkabının esnekliği arazinin durumuna ve çantanın ağırlığına ve onu taşıyan kişinin ağırlığına bağlıdır. Adidas Tracefinder erkek modelleri esnek modeli ile ayağınıza binen yükü eşit şekilde dağıtır.

Düz ve kontrollü zeminde esnek tabanlı botlar tercih edilirken, dağlık arazide (engebeli arazide) yürümeyi planlıyorsanız daha sert tabanlı ve daha fazla bilek desteği sunan botlar doğru tercih olacaktır. Ayrıca taşıdığınız yük veya kendi ağırlığınız fazla ise biraz daha sert botlar karşı basıncı azaltmak için önemlidir. Ayakkabının tabanı araziye uyum sağlaması için çok önemlidir. Sert ve ağır dağcılık botları daha iyi kavrama için daha derin dişlere sahiptir. Bu, güvenliği artırır ve özellikle çamur veya karla kaplı dik yokuşlardan aşağı inerken kaymayı önler.

Adidas Tracefinder Özellikleri

Web sitemizde, genel kalite standartlarına göre sunulan, su geçirmez ve su geçirmez teknolojileri ve su geçirmez dış katmanı sayesinde mükemmel performans sunan, özel outdoor malzemelerinden üretilmiş su geçirmez outdoor ayakkabılar bulabilirsiniz.

Sabit bant, kafes kapağını açın, nefessiz kalma hissi, tekstil astar, EVA orta taban E-mağazamızda sizlere dünyaca ünlü markalardan yüksek kalite ile tasarlanmış, ısıyı ve nemi emen, kaymaz, nefes alabilen dış yüzeye sahip, soğuk havalarda kullanım için orijinal outdoor ayakkabılar sunuyoruz. Adidas Tracefinder Arazi Koşu Ayakkabısı ayağın yapısına zarar vermeyen dayanıklı outdoor ayakkabılardır. Ergonomik uyumlu taban konstrüksiyonları, darbe ve titreşimi azaltırken adım atmayı sağlayan orta taban bileşeni, nefes alabilen file saya, enerji dönüştürme kabiliyeti ve kaliteli malzemeler satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR