44 ÜRÜN
-%5
adidas YB Messi Striker Çocuk Eşofman Altı
-%5
adidas Must Haves Tiro Çocuk Eşofman Altı
-%5
adidas YB TS Entry Çocuk Eşofman Altı
-%5
adidas Z.N.E. 3.0 Slim Çocuk Eşofman Altı
-%5
Nike Jr. Dri-FIT Neymar Jr. Çocuk Futbol Eşofman Altı
-%5
adidas Yb Tiro 3s Pant Çocuk Eşofman Altı
-%5
adidas YB Z.N.E. Pant 3.0 Çocuk Eşofman Altı
-%5
adidas YB GU Pant Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas YB Sid Pant Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas YB Sid Pant Çocuk Eşofman Altı
-%30
Nike Dri-FIT Mercurial Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas Culture Clash Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas YB ID Sta Pant Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas Tan TR Pant Y Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas YB E Lin PT Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas Messi Striker Pants Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas YB M W Str Pant Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas ID Hybrid Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas LB DY SM PANT Çocuk Eşofman Altı
-%30
Nike Sportswear Repeat Pant Poly Çocuk Eşofman Altı
-%25
adidas Yb Gu Woven Pt Ch Çocuk Eşofman Altı
-%35
adidas Yb Stanford Pt Çocuk Eşofman Altı
-%25
adidas YB 3S BR Pant Çocuk Eşofman Altı
-%25
adidas YB Tiro Pant 3S Çocuk Eşofman Altı

Çocuk Eşofman Altı

Kendimizi rahat hissetmek istediğimiz hemen her an tercih ettiğimiz ilk ürün bir eşofman altıdır. İstersek evimizde televizyon karşısında keyif çatarken, istersek spor yaparken imdadımıza yetişen bu ürünü çocuğunuza alırken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var. Hareket özgürlüğünün kısıtlanmasından hoşlanmayan miniklerin, rahatsız olmayacağı, gönüllerince koşup oynayabilecekleri bir ürün tercih etmek o kadar da kolay değil. Bir ebeveyn olarak kumaşından, bedenine, markasından fiyatına kadar aynı anda birçok noktaya dikkat etmelisiniz. İşte biz de bu yazıda size bazı ipuçları verecek ve çocuğunuz için en uygun çocuk eşofman altı modelini nasıl seçeceğinizi anlatacağız.

Çocuğuma Eşofman Altı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Eşofman alırken, ister alt olsun ister üst, bazı şeylere dikkat etmemiz gerekir. Özellikle çocukların vücudu yetişkinlerden daha hassas ve narindir. Doğrudan tenlerine değen bir ürün eğer iyi seçilmezse ciddi rahatsızlıklara sebep olabilirler. Solunum rahatsızlıkları, cilt hastalıkları ve en basit haliyle ciltte meydana gelen tahrişler, canınızı sıkabilir. Bu sebeple sürecin başından dikkatli olmak gerekir. Öncelikle kız çocuk eşofman altı veya erkek çocuk eşofman altı arayışınızda ürünün kumaş kalitesine odaklanmalısınız. Tercih edeceğiniz kumaş, hava alan bir yapıya sahip olmalıdır. Hava almayan kumaşlar çabuk terletir ve ani su kayıplarına neden olur. Özellikle profesyonel olarak sporla ilgilenen çocuklara böyle bir takım alınması oldukça sakıncalıdır. Bir başka önemli nokta, tercih ettiğiniz kumaşın anti-bakteriyel olmasıdır. Kalitesiz ve naylonlu kumaşlarda tere bağlı olarak çok çeşitli mikro organizmalar ve mikroplar ürer Bu nedenle ıslaklık ve nemliliğin hızla ortadan kalktığı, antik-bakteriye kumaşları tercih etmek önemlidir. Bu sebeple çocuk eşofman altı alırken, ürünün etiketinde anti-baktariyel ve anti-alerjik gibi uyarıların olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İkinci aşamada satın almayı düşündüğünüz ürünün bedensel kısıtlamalar yaratıp yaratmadığına odaklanabilirsiniz. Çocuklar yetişkinler kadar sabırlı değildir ve hareket özgürlüklerinin kısıtlanmasının da hiç hoşlanmazlar. Özellikle spor yapan bir miniğiniz varsa, hareket ederken kısıtlanmasına yol açacak bir ürün tercih etmeyin. Çok dar veya bol ürünlerden uzak durun. Her iki durumda da çocuğunuzun rahatsız olacağını aklınızda tutmalısınız. Son olarak, eşofman altı mevsime uygun olarak seçilmelidir. Kış aylarında kullanacaksanız, ısı kaybını azaltmak için paça kısımları daha sıkı ve kalın bir eşofman altı tercih edin. Eğer miniğine yazın rahat etmesi için bir alt bakıyorsanız, mümkün olduğunca hafif, esnek, bol ve hava alan bir ürün seçin. Bu tarz ürünler terlemeyi azaltır ve su kaybını önler. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak alışveriş yaptığınızda sizin için uygun ürünü kolayca bulmuş olacaksınız.

Çocuk Eşofman Altı Modelleri Dalkılıçspor’da!

Yukarıda saydığımız kriterleri sağlayan, kaliteli, uygun fiyatlı ve rahat eşofman altlarına Dalkılıçspor’dan ulaşabilirsiniz. Dalkılıçspor’da kız çocuk eşofman altı veya erkek çocuk eşofman altı arayan ebeveynler ve onların minik yavruları için birçok farklı seçenek mevcuttur. Geniş ürün yelpazesi ve renk skalası ile dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Aradığınız ürünü kullanım alanına göre filtreleyebilir, Nike, Hummel ve Adidas çocuk eşofman altı modellerini inceleyebilirsiniz. Gri, kırmızı, lacivert, mavi ve siyah renk gibi seçenekleri bulunan eşofmanları, isterseniz Dalkılıçspor mağazalarından temin edebilir, isterseniz internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

X