₺2.519,00 KDV Dahil
₺3.149,00 KDV Dahil
₺3.599,00 KDV Dahil
₺3.999,00 KDV Dahil
₺3.509,00 KDV Dahil
₺3.899,00 KDV Dahil
₺2.119,00 KDV Dahil
₺2.649,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺2.999,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
₺1.934,00 KDV Dahil
₺2.149,00 KDV Dahil
₺1.934,00 KDV Dahil
₺2.149,00 KDV Dahil
1 2 >

Skechers Arch Fit

Skechers Arch fit modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Skechers erkek ayakkabı, Skechers kadın modelleri, Skechers erkek modelleri seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Arch fit

Özgün ve çok yönlü tasarımı, iyi zevki ve size en iyi şekilde hizmet etme arzusuyla Skechers, her yaştan ve her durumdaki insanın takdir ettiği "havalı" bir marka haline geldi. Ancak bu, Amerikan şirketinin en iyi bilinen değerlerinden biri olan rahatlık konusunda rahatladığı anlamına gelmiyor. Markanın bu sezonki en son katkısı olan Skechers Arch fit kadın koleksiyonu, en şirin ve en yeni spor ayakkabıların son derece rahat olabileceğini gösteriyor.

Spor ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Skechers Arch fit kadın çeşidini alanlar ayakkabı kalıbından oldukça memnun. Ayağın, anatomik yapısı spor ayakkabı alırken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ayağın anatomik yapısıdır. Her insanın kendine özgü bir ayak yapısı vardır. Ayağınızın, yapısını bilmek ve anlamak ayakkabı almayı kolaylaştırır. Örneğin yüksek tabanlı ve düz ayakkabınız varsa farklı spor ayakkabı almalısınız. Hava alan spor ayakkabı tercih ederek ayaklarınızı sağlıklı ve rahat tutabilirsiniz. Bu nedenle ayakkabılar yüksek kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Ayakkabı, uzmanın ayak anatomisine göre seçilmelidir. Spor ayakkabıyı kullanacağınız yere göre tercih edin. İstenilen spor ayakkabı modelini seçtikten sonra giyeceğiniz yere göre seçim yapmalısınız. Örneğin; günlük yürüyüşler için kullandığınız spor ayakkabılar yürüyüş için özel olarak tasarlanmalıdır.

Skechers Arch Fit Özel Koleksiyon

Skechers Arch Fit ile ayak hastalıkları uzmanlarıyla iş birliği içinde geliştirilen koleksiyon, mükemmel kemer desteği sayesinde, günlük aktivitelerinizde size en iyi sonuçları verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, model sertifikalı pediatri modeli, yaş, fiziksel durum veya ayak şekli ne olursa olsun herkes için mükemmel kemer desteği ve optimum stabilite arayışıyla 120.000 fitin üzerinde 20 yıllık tarama çalışmasının ardından oluşturuldu. Ayrıca çekici ve güncel tasarımları, moda için rahatlık sunsak bile her durumda maksimum konfordan ödün vermeden tamamen "esnemenizi" sağlar. Skechers'ın bu dayanıklı ayakkabılarıyla yürüyüş deneyiminizin keyfini çıkarın. İster işte uzun saatler ayakta olun, ister köpeğinizi birkaç kilometre gezdirin, bu yürüyüş ayakkabısı sizi her zaman sabit ve rahat tutacak. Hemen Dalkılıç Spor ayakkabı sitesini ziyaret ederek Skechers arch fit d'lites ayakkabıları alma fırsatı yakalayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR