₺629,00 KDV Dahil
₺839,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
₺749,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺839,00 KDV Dahil
₺1.119,00 KDV Dahil
₺697,00 KDV Dahil
₺929,00 KDV Dahil
₺622,00 KDV Dahil
₺829,00 KDV Dahil
₺697,00 KDV Dahil
₺929,00 KDV Dahil
₺560,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺560,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺560,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺720,00 KDV Dahil
₺899,90 KDV Dahil
₺884,00 KDV Dahil
₺1.179,00 KDV Dahil
₺1.119,00 KDV Dahil
1 2 >

Çocuk Şort

Çocuk Şort Seçimi

Soğuk kış günleri artık geride kaldı, içimizi ısıtan güneş yüzünü göstermeye başladı. Kışlıkların yerlerini yazlıklara bıraktığı dolaplarımızda tişörtler ve şortlar üst raflarda yerini aldı bile… Sıcakların iyiden iyiye kendini hissettirdiği bu günlerde çocuğunuzun eksiklerini tamamlamak ve onun yüzünü güldürmek için alışverişe çıkmak isteyebilirsiniz. İşte biz de bu yazımızda çocuğunuza yazın vazgeçilmez ürünü olan şort alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve en uygun seçeneklere nasıl erişebileceğinizi anlatacağız. Çocuk şort alışverişiniz sırasında işinize yarayacak tüyolar yazının devamında sizleri bekliyor.

Çocuğuma Şort Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Her ebeveyn çocuğu için en iyisini ve en güzelini ister. Onun günlük hayatında sıkça tercih edeceği bir ürünü tercih ederken de onun sağlığını ve rahatlığını gözettiğinizi biliyoruz. Yaz aylarında en çok tercih edilen ürünlerden olan şortları alırken, bazı noktalara dikkat etmek iyi olabilir. Çocuk şortu alırken, ilk olarak ürünün kumaşına dikkat etmeniz gerekir. Zira kumaş, ürünün kalitesi hakkında size çok önemli ipuçları verir.

Geçirgen bir yapıya sahip, doğal veya saf pamuktan üretilen, polyester içermeyen ürünler ilk tercihiniz olmalıdır. Aynı zamanda, almayı düşündüğünüz ürünün kimyasal boyalar ile renklendirilip renklendirilmediğini, dermatolojik açıdan onaylanıp onaylanmadığını kontrol edebilirsiniz. Dermatolojik açıdan onaylanmamış bir tekstil ürünü çocuğunuzun sağlığını tehdit eder, cildinin tahriş olmasına, çeşitli alerjik reaksiyonlara ve hatta solunum yolu rahatsızlıklarına bile neden olabilir. Tüm bu nedenlerden ötürü, alışverişiniz sırasında bu gibi durumlara dikkat etmeniz gerekir.

Çocuklar, gönüllerince oynamayı, eğlenmeyi, koşup zıplamayı severler. Şortlar da yaz aylarında onlara sevdikleri hemen her şeyi rahatça yapma imkanı verir. Bu sebeple de tercih etmeyi düşündüğünüz ürünün çocuğunuzun hareket kabiliyetini kısıtlayıp kısıtlamadığına mutlaka bakmalısınız. Çocuk şort alırken, doğru bedeni tercih ettiğinizde böyle bir sorun yaşamazsınız. İster uzun ister kısa şort seçin, bel kısmının yavrunuza tam oturduğundan emin olun. Sıkmamasına ya da çok gevşek durmamasına dikkat edin.

Sıkan ürünler çocuğunuzun rahatını bozarken, çok gevşek şortlar hareket kabiliyetini sınırlar ve özgürce koşup oynamasını engeller. Son olarak satın almayı düşündüğünüz ürünün üzerinde yer alan baskıyı veya aksesuarları kontrol edin. Birkaç yıkamadan sonra bozulan baskılar ya da üründen ayrılan aksesuarlar şortun kötü görünmesine neden olabilir. Uzun yıllar kullanmak istediğiniz bir üründe böyle bir durum ile karşılaşmak istemezsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Çocuk Şort Modelleri Dalkılıç Spor’da!

Çok çeşitli ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dalkılıç Spor’da kız çocuk şort veya erkek çocuk şort modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz mağazalarımızdan, isterseniz internet sitemiz üzerinden aşağıda renklerine yer verilen ürünlerimizden birini ya da birkaçını seçebilirsiniz:

  • Beyaz
  • Gri
  • Kırmızı
  • Lacivert
  • Mavi
  • Sarı-Lacivert
  • Siyah
  • Turkuaz

Tercih etmeyi düşündüğünüz şortu hangi sportif faaliyet için kullanacağınızı belirleyerek, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Hummel, Nike, Adidas çocuk şort gibi tekstil ürünlerine çok uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Unutmayın, geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile Dalkılıç Spor hep yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR