ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Puma Anzarun Lite

Antrenman ve spor aktiviteleriniz için tasarlanan Unisex Puma Anzarun Lite spor ayakkabı, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor. Minimum eğim yüküyle maksimum performans sunmak üzere tasarlanan bu model, Puma'nın bugüne kadarki en rafine tasarımı olarak öne çıkıyor. Üstün konfor ve performans için tasarlanan model, kullanım sırasında ayaklarınızın rahat kalmasına yardımcı olur. Yüksek performans için tasarlanan Unisex Puma Anzarun LITE spor ayakkabı, rahatlığa ve estetiğe önem veren erkeklerin tercihleri ​​arasında yer alıyor. Standart model olarak tasarlanan ürün, egzersizi daha keyifli hale getiriyor.

Yüksek kaliteli ve verimli tasarım kısa bilek yapısına sahip Puma Anzarun Lite kadın spor ayakkabı, yumuşak bilek dolgusu sayesinde ayak bileklerini rahat tutar. Giyip çıkarmayı destekleyen, kullanımı kolay askılı yapısı pratik kullanımı beraberinde getiriyor. Spor takımlarınıza şık bir dokunuş katan ürün, üst kısmındaki Anzarun DNA file detayları ile eşsiz bir görünüm sunuyor. Açılı topuk modeli, adımlarınızı hareket ettirmenizi kolaylaştırır ve hızlı ve çevik hareketler yapmanıza yardımcı olur. Topuktaki saklama bölmesi ayakkabı giyerken rahatlık sağlar.

Uygun Ayakkabı Nasıl Seçilmeli

Ayakkabı alırken alışveriş yapmadan önce ayakkabı alma amacınızı belirlemeniz, kullanım amacınıza ve kullanım amacınıza uygun ayakkabıyı seçmenize yardımcı olacaktır. Ayağınıza uygun ayakkabı seçimi çok önemlidir. Ayak rahatsızlığı, erken deformasyon, astarın yırtılması ve diğer problemlerle karşılaşmamak için ayakkabının sağ ve sol tarafını dikkatlice denemeli ve ayağınıza uygun bir ayakkabı seçmelisiniz. Ayakkabılar ayağınıza göre çok küçük veya çok büyük olmamalıdır.

Günlük kullanımda sorunsuz bir deneyim

Model, spor için de ihtiyaç duyulan donanımlar arasında yer alıyor. Hafif yapısı ile bacağa yük vermeyen ürün, hızlı ve seri adımlar atılmasına yardımcı olur. Yüksek kaliteli ve pratik detaylar Unisex Puma Anzarun Lite siyah spor ayakkabı hem günlük kullanım hem de antrenman için güçlü performans sunan, zeminde yüksek tutuş için tasarlanmış kauçuk dış tabanıyla dikkat çekiyor. Her türlü yüzeyde etkili tutuşa sahip bir ürün, dengeli bir adım atmanızı sağlar. Hava alabilen bir dış yüzey ile üretilen model ayakların nefes almasını sağlayarak kötü koku ve ter oluşumunun da önüne geçiyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR