adidas Cloudfoam

adidas Cloudfoam modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas ayakkabı,spor ayakkabı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas Cloudfoam

Adidas Cloudfoam Spor Ayakkabıları

Temposu yüksek bir gündelik rutininiz varsa, rahat bir spor ayakkabıya sahip olmanın hemen her şey olduğunu bilirsiniz. Modern şehir hayatında bireyler sürekli hareket halindedir. Bir yerden bir yere yetişmeye çalışırken, toplu taşımada ayakta seyahat ederken, eve ya da iş yerine yürürken, kısacası günün tamamında hareket ederiz. Ancak eğer iyi bir spor ayakkabınız yoksa, tüm bu hareketlerin adeta işkenceye dönüştüğüne şahit olursunuz. Daha fazla yorulur, yorgunluğunuzu da daha fazla hissedersiniz. Bu sebeple sizin günlük temponuza en uygun spor ayakkabıyı seçmeniz son derece önemlidir. Biz de bu yazıda aradığınız her türlü konforu size kolaylıkla sunan Adidas Cloudfoam koleksiyonundan bahsedeceğiz.

Marka Hakkında Kısa Bilgi

Dünya çapında bilinen ve pazar payı en yüksek şirketlerden biri olan marka 1920 yılında Almanya’nın Bavyera eyaletinde küçük bir kunduracı dükkanında kurulmuştur. Kunduracı olan Adolf ve Rudolph kardeşler, önce jimnastik ayakkabısı tasarlamıştırlar. Daha sonra da tenis, koşu ve çivili ayakkabı olarak da bilinen krampon üretmiştirler.

1928 yılında gerçekleşen Amsterdam Olimpiyatları ile görücüye çıkan bu ürünler, hem spor camiasının hem de tüm vatandaşların ilgisini çekmiş, takdirini toplamıştır. Ancak iki kardeş arasında çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle marka ikiye bölünmüştür.

Adolf Dassler, markaya isminin ve soy isminin ilk üç harfini birleştirerek Adidas ismini koymuştur. Üç harf ve üç bant bugün de firmanın simgesidir. Spor ayakkabıdan sırt çantasına kadar birçok farklı alanda üretim yapan marka, bugün global çapta bilinen Alman devlerinden biridir.

Adidas Cloudfoam Koleksiyonu Hakkında

Koleksiyon Adidas Cloudfoam erkek ve kadın olmak üzere iki farklı bölümden meydana gelmektedir. Yürüyüş ve koşu için uygun stilde üretilen bu ayakkabılarda yalın çizgiler kullanılmıştır. Koşudan ilham alan bu ayakkabı, uzun mesafeler yürüyenler ve spor yapanlar için tasarlanmıştır. Ayakkabının iç kısmında yer alan yastıklamalar sayesinde ayaklarınız rahat edecektir. OrthoLite teknolojisinin kullanıldığı iç taban sayesinde enerji geri dönüşümü sağlar. Normal kalıplarda üretilmiştir.

Bağcıklı tasarıma sahiptir. Ayakkabının üst kısmı örgü sayadan meydana gelir. Kauçuk dış tabanı, kayma ve düşme riskini azaltır. Ayakkabının içinde yer alan kumaş astar terlemeyi önler. Ayak rahatsızlıklarının önüne geçer. Orta ve iç tabanda yastıklama teknolojisi kullanılmıştır. Bu sayede daha yüksek performans ve daha çok konfor sağlar. Ürün modelleri iki renkten meydana gelmektedir. Üç ikonik bant ön plana çıkarılmıştır. Birçok farklı renkte üretilen bu spor ayakkabı, hızlı bir gündelik hayata sahip olanlar için çok uygundur.

Her yıl çıkardığı yeni koleksiyonları tüketicilerin beğenisine sunan marka Adidas Cloudfoam 9900 ve Cloudfoam 1600 ürünleri ile de ön plana çıkmaktadır. Cloudfoam kadın ve erkek koleksiyonuna ait ürünleri görmek veya incelemek isterseniz Dalkılıç Spor mağazalarını ziyaret edebilir veya online alışveriş yöntemini kullanarak size en uygun ayakkabıyı seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dalkılılıç Spor’da dünyaca ünlü markaları bütçe dostu fiyatlarla erişebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR