₺2.789,00 KDV Dahil
₺3.099,00 KDV Dahil
₺2.789,00 KDV Dahil
₺3.099,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺2.789,00 KDV Dahil
₺3.099,00 KDV Dahil
1

Skechers Track

Skechers Track modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Skechers erkek ayakkabı, Skechers kadın modelleri, Skechers erkek modelleri seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Skechers Track

Skechers Track Hakkında

Adımlarınızı hiç bu kadar rahat hissetmediniz! Track ile Skechers sizi alışılagelmiş spor ayakkabı deneyiminden uzaklaştırıyor. Bulutların ayaklarınızın altına ulaştığını, adımlarınızın yumuşaklığıyla desteklendiğini hayal edin. Ayaklarınızın hafifliğini, rahatlığını ve serinliğini hayal edin. Burada, Track hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Atletik özelliklere sahip mükemmel antrenman ayakkabısını arıyorsanız, daha yakından bakmak isteyebilirsiniz. Skechers Günlük Ayakkabı Kadın ve erkek spor ayakkabı modellerinde sadeliği öne çıkaran modeller moda dünyasını fethediyor.

Skechers Track erkek spor ayakkabı modelleri arasında sade şıklığı ile dikkat çekiyor. Ağ üzerindeki deri katmanları zarafet ve modern nüanslar katıyor. Skechers logosunun renk geçişleri, Skechers kalitesini vurgulamaktadır. Zeytin yeşili, lacivert, siyah ve gri renk seçenekleri bulunan model, günlük ayakkabı yerine de kullanılabiliyor. Markanın günlük ayakkabı kadın ve erkek spor ayakkabı modellerinde sadeliği öne çıkaran modeller moda dünyasını fethediyor.

Skechers Track günlük ayakkabı erkek modelleri arasında sade şıklığı ile dikkat çekiyor. Ağ üzerindeki deri katmanları zarafet ve modern nüanslar katıyor. Skechers logosunun renk geçişleri, Skechers kalitesini vurgulamaktadır. Zeytin yeşili, lacivert, siyah ve gri renk seçenekleri bulunan model, günlük ayakkabı yerine de kullanılabiliyor.

Günlük Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilir

Günlük ayakkabı seçimi yapılırken şu hususlara dikkat edilmelidir: Ayakkabıların nefes alması çok önemlidir çünkü ayaklar saatlerce ayakkabının içinde kalabilir. Ayakkabılar sık ​​kullanılıyorsa görünümleri birçok kıyafetle uyumlu ve kolay kombinlenebilir olmalıdır. Seçim yaparken dengeyi sağlayan katkı maddelerine dikkat edilmelidir. Ayakkabının taban desteği önemlidir. Bütün gün çok sert tabanlık giymek ayak tabanlarını sertleştirebilir ve yorgunluk hissini artırabilir.  Ayakkabılar kolay giyilebilir olmalıdır.

Skechers Ayakkabısı Sıkı mı?

Skechers ayakkabı kalıpları genel standartlara göre ayarlanmıştır, ancak işlevine, en yaygın ayak kalıplarına ve ayakkabı tipine göre farklı ayakkabı şekilleri bulabilirsiniz. Skechers ayakkabı seçerken standart bir ayakkabı alırken beden tablosunu gözden geçirmeniz gerekiyor. Skechers ayakkabı standart kalıplarla üretilmekte ve bazı seriler kullanıcıları büyük kalıplarla bilgilendirmektedir. Dalkılıç spor olarak her zaman mağazamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz. İsterseniz çevirim içi olarak Dalkılıcspor.com adresini ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR