₺2.159,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺1.520,00 KDV Dahil
₺1.899,90 KDV Dahil
₺1.687,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
₺1.687,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
₺1.520,00 KDV Dahil
₺1.899,90 KDV Dahil
₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺1.312,00 KDV Dahil
₺1.749,00 KDV Dahil
₺1.687,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
₺2.429,00 KDV Dahil
₺2.699,00 KDV Dahil
₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺3.937,00 KDV Dahil
₺5.249,00 KDV Dahil
₺2.879,00 KDV Dahil
₺3.199,00 KDV Dahil
₺1.312,00 KDV Dahil
₺1.749,00 KDV Dahil
₺3.149,00 KDV Dahil
₺4.199,00 KDV Dahil
₺3.937,00 KDV Dahil
₺5.249,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺2.999,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 55 >

Kadın Spor Ayakkabı

Kadın Spor Ayakkabı Modellerinde Şıklık ve Konfor Ön Planda

Günlük hayatlarında rahatlığı ya da sportif şıklığı önemseyen kadınların ilk tercihi olan kadın spor ayakkabı modellerinde aradığınız tüm markaları sizler için tek bir sitede birleştirdik. Dalkılıç spor olarak kadınların ayakkabı tercihlerinde, dünyanın en büyük spor giyim markalarının tüm trend ürünlerini kolaylıkla bulmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Spor rutinlerinde kullanılan ekipmanların kalitesi ve rahatlığı tasarımından önce gelmesi gereken detaylardandır. Tasarımı için satın alıp rahatsız olduğu için sadece gardropları süsleyen spor ayakkabılar yerine hem konforunuzu hem de tarzınızı tamamlayacak parçalar seçmek daha akıllıca olacaktır. Spor esnasında ve günlük hayatınızda sürekli giymek isteyeceğiniz bir konfora sahip olmak artık çok daha kolay. Son yıllarda etkili olan ayakkabı modasında spor ayakkabıların üstünlüğü artmaktadır.

Klasik ayakkabılar yerine artık iş hayatında da spor ayakkabılar çok daha tercih edilmekte. İstenilen her görünüme kolaylıkla kavuşabileceğiniz spor ayakkabı modellerine ulaşmak çok daha pratik. Çünkü dalkılıçspor.com'da kadınların günlük hayatta konforundan ödün vermeden spor şıklığını sürdürebilmesi için gerekli olan tüm marka ve modeller bulunuyor. Size ise kendi tarzınıza ve spor dalına göre yüzlerce seçenek içinden birini tercih etmek kalıyor.

Kadın Spor Ayakkabı Modellerinde Spora Göre Doğru Tercih Nasıl Olmalı?

Spor ayakkabı tercihinizi yapmadan önce ilk adım hangi spor aktivitesini yapacağınıza karar vermek olmalı. Tek bir spor türünü yapacaksanız o spor türüne özel olarak tasarlanmış kadın spor ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz. Hem sağlığınızı hem de konforunuzu düşünerek yapacağınız her tercih için bilinçli olarak hareket edilmeli. Aldığınız spor ayakkabının kullanım alanı dışında kullanıldığında oluşacak sağlık sorunlarından uzak durmak için öncelikle yapacağınız sporun ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekir.

  • Günlük spor ayakkabılar; ağır spor egzersizleri yerine günlük hafif tempolu yürüyüşler için tasarlanmış ve genellikle klasik tabanlara sahip ayakkabılardır. Büyük bir konfor için uzun ömürlü materyallerden faydalanılır. Tempolu bir yürüyüş için hafif ve esnek olanları tercih edilmelidir.
  • Koşu ayakkabısı; koşu esnasında oluşacak baskıyı nötrleyici ve destekleyici tabana sahip ayakkabı modelleridir. Genellikle nefes alabilen kumaşlardan yapılmış ve yumuşak ince tabanlı görünümdedirler. Elle kolayca esnetilecek kadar hafiftir.
  • Fitness ayakkabısı; Cardio antrenmanında ve diğer ağırlık antrenmanlarında kolaylıkla kullanabileceğiniz bu salon sporu ayakkabı modeli ise, ayağınızı iyi destekleyen ve kaymaz tabanlı bir model olmalıdır. Kadın spor ayakkabı Nike markasına ait Fitness/Cardio kategorisindeki modelleri inceleyebilirsiniz. Ağırlık kaldırmaya özel destek ve hız için geliştirilmiş özel tutuş sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi bu ayakkabı modelinde bulabilirsiniz.
  • Tenis ayakkabısı; nefes alabilen file kısımları bulunan bu ayakkabı modelinde ise hız ve şıklığı hafif yastıklama ve destekleyici bağcık sistemiyle birleştirerek mükemmel konforu size sağlar.
  • Basketbol ayakkabısı; diğer spor ayakkabılarından daha farklı bir görünüme sahip olan bu model, genellikle bilekten yukarı doğru devam eden yarım patik yapısı sayesinde ayağı sıkıca sarar ve olağanüstü bir koruma sağlar. Dokulu bilek kısmının yumuşak ve dayanıklı kumaşı sayesinde hareket esnasında çevikliği etkilemez ve ayak bileğinizi korumanıza yardımcı olur. Kadın basketbol ayakkabı modellerinde Adidas’ın en seçkin ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kadın Spor Ayakkabı Temizliği Nasıl Yapılır?

Rahatlığı ve konforundan uzak kalamadığımız ve her gün ayağımızda bizimle olan kadın spor ayakkabılarının temizliği nasıl yapılmalıdır? Sorunun cevabı aslında çok basit. Kadınlar kıyafetlerinin temizliğini ve bakımını nasıl kıyafetin etiketinde yazan yönerge ve uyarılara göre yönlendiriyorsa ayakkabılar için de aynı yöntem kullanılmalıdır. Kalın deri ayakkabılar için hafif ılık suyla ıslatılmış bir bez ve beyaz sabun kullanılarak beyaz ve diğer tüm renkli ayakkabılar kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Kadın spor ayakkabı modellerinde genellikle çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Ayakkabının kalıbına zarar veren bu temizlik işlemi yerine kısa süreli aralıklarla temiz bir bez yardımıyla ayakkabının silinme işlemi gerçekleştirilmesi gerekir. Böylece yoğun kirler oluşmamış olur ve ayakkabınız ilk günkü halini muhafaza eder. İster günlük ister spor antrenmanı için aradığınız Adidas bayan spor ayakkabı modelleri ve fiyatları gibi diğer tüm markaların ürünlerini Dalkılıç Spor sitesini detaylıca inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR