₺1.575,00 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺1.575,00 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺1.173,00 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
1

Kadın Çizme

Kadın Çizme Kullanımı

Sonbahar ve kış sezonları için kadın çizme modelleri her sezon farklılık gösterse de, büyük markaların artık kültleşmiş çizme tasarımları her sezon kendisine farklı modellerin arasında yer buluyor. Her çizme modelinin kullanım için uygun olduğu belli başlı alanlar olduğundan, seçilecek çizmenin de giyilecek ortama uygunluğu da oldukça önemli. İnce tabanlı, hatta yüksek topuklu çizmeler ayağı mevsim koşullarından korumasının haricinde daha çok estetik bir görüntü yarattığı için zor koşullara karşı dayanıklı, uzun süreli kullanımda da dayanıklılık sağlayacak markaların ürünlerinden seçim yapmak en doğru karar olacaktır.

Kadın çizme modelleri arasında özellikle zorlu geçecek yağışlı ve soğuk mevsimler için ayağı her konuda rahat ettirecek, koruyacak ve sıcak tutacak olanlar bir çizmeden beklenecek bütün fiziksel özellikleri karşılamaktadır. Ergonomik tavan, kalın ve sağlam taban malzemesi, çizmenin su almamasını sağlayacak dış kalıp malzemesi ve isteye göre bilek boyu, isteğe göre diz boyu tercih edebilecek çizmeler iyi bir markadan alındığı takdirde uzun yıllar sağlam görüntüsünü ve özelliklerini yitirmeden kullanılabilmektedir.

Harley Davidson Kadın Çizme Modelleri Dalkılıçspor’da!

Dayanıklı kadın çizmesi denilince akla ilk gelen markalardan biri kuşkusuz ki Harley Davidson. Çok uzun yıllardır dünya genelinde kalitesini ve sağlamlığını ispatlamış botlar, çizmeler, giyim ürünleri vb. üreten firma; akıllarımıza kazınan dize kadar uzun çizmelerinin sağlamlığıyla da dikkat çekiyor. Zorlu kış koşullarında da, şehir içindeki yağışlı havalarda da ayağı her koşudan koruyan Harley Davidson kadın çizme tasarımları ayağı üşüme, ıslanma, terleme gibi istenmeyen durumlardan koruyarak kolay hareket edebilme kabiliyeti ile de ürün memnuniyetini en iyi noktalarda hissettiriyor.

Aynı zamanda markanın üretmiş olduğu çizmeler yüzde yüz orijinal deriden meydana getirildiği için, satın aldığınız ürünü uzun seneler deforme olmadan ve fayda sağlayan özelliklerini kaybetmeden kullanabilmeniz de mümkün. Modelin dize kadar uzanıyor olması, ayağınızı soğuk iklim koşullarından ve yağmurdan koruduğu kadar aynı şekilde alt bacağınızın da sıcak kalmasını sağlayarak kendinizi hissettiğiniz sıcaklıkla daha konforlu bir alan içerisinde istediğiniz her süreçte çizmelerinizi kullanmaya devam edebilme isteğinizi ortaya çıkartmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR