₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.249,90 KDV Dahil
₺1.680,00 KDV Dahil
₺2.099,90 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.249,90 KDV Dahil
₺3.099,90 KDV Dahil
₺3.099,90 KDV Dahil
₺3.099,90 KDV Dahil
₺3.099,90 KDV Dahil
₺3.360,00 KDV Dahil
₺4.199,90 KDV Dahil
₺3.440,00 KDV Dahil
₺4.299,90 KDV Dahil
₺3.870,00 KDV Dahil
₺4.299,90 KDV Dahil
1 2 >

Nike Zoom

Nike Zoom modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Nike erkek ayakkabı, Nike kadın ayakkabı, Nike çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Nike Zoom

Nike Zoom Spor Ayakkabı Hakkında

Spor ayakkabı alırken, aynı anda birçok noktaya dikkat ederiz. Çünkü temposu yüksek günlük hayatlarımızda, belki de en çok ihtiyacımız olan ürün ayaklarımızı rahat hissettirecek olan bir ayakkabıdır. Uygun bir spor ayakkabı beden ağırlığını dengeli bir şekilde ayaklara dağıtan, ayak bileği, diz ve bel bölümüne ağırlık vermeden kolayca hareket etmenizi sağlayan, hareket imkanınızı kısıtlamayan bir üründür. Genellikle ortopedik tabana sahiptir. Sağ ve sol iç kısımları desteklenir. İç tabanı yumuşaktır. Dış tabanı ise kauçuktan üretilmiştir.

Çok basitçe özetleyecek olursak, iyi özelliklere sahip bir spor ayakkabı bu gibi niteliklere sahiptir. Sizin de tüm bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. İşte biz de bu yazımızda bahsi geçen tüm koşulları sağlayan bir üründen bahsedeceğiz. Nike Zoom koleksiyonunda yer alan spor ayakkabılar, ortalama bir ayakkabıdan daha fazlasını vaat ediyor. Gelin birlikte bu ürünü daha yakından tanıyalım.

Neden Nike Marka Spor Ayakkabı Almalıyım?

Dünyanın bir başka ucuna gitseniz de görmeye veya ismini duymaya devam edeceğiniz markalar vardır. İşte Nike da bu global markalardan biridir. Spor ayakkabıdan sırt çantasına kadar çok geniş bir yelpazede üretim yapan şirket, bugün en çok tercih edilen ve en çok kâr eden kurum ve kuruluşların başında gelmektedir. Alman ayakkabı firmaları ile rekabet edebilmek için kurulan markanın zirveye giden yolculuğu ise oldukça ilginç.

Bill Bowerman isimli saha ve koşu antrenörü öğrencilerinin daha hızlı koşmasını sağlayacak, ayaklarını rahat ettirecek bir ürün tasarlar. Bu tasarımı, Japonya’da üretmeye başlar. ABD menşeili Blue Ribbon şirketini kuran Bowerman, markanın temellerini atmaktadır. Daha sonra hızla gelişen ve büyüyen firma, bir dizi pazarlama hamlesi ile zirveye doğru uzanır. Bugün lohosu, sloganı ve ismi ile hemen her yerde bilinmektedir ve tüketicinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Yunan mitolojisinde zafer tanrıçasının adını taşıyan Nike, isminin hakkını verir durumdadır.

Nike Zoom Hakkında Önemli Bilgiler

Yüksek tasarım kabiliyetini kaliteli malzeme ile birleştiren Nike spor ayakkabılar çeşitli koleksiyonlardan meydana gelmektedir. Zoom ise markanın en yeni koleksiyonlarından biridir. Nike zoom erkek ve kadın olmak üzere iki bölümden oluşur. Ancak her iki bölümdeki ayakkabıların özellikleri birbirine benzemektedir. Zoom ayakkabılar ekstra hızlı tepki kabiliyetine sahip yastıklamaya sahiptirler. Ayağı sabitleyerek hareket imkanını arttırırlar.

Topuğun altında yer alan yastıklamalar, çarpma ya da vurma gibi etkileri azaltır. Acı hissini ortadan kaldırır. Bağcıklar dışında ayak tarağını iç bantlar ile destekler ve korur. Çok yönlü bir tutuşa sahiptir. Geometrik desenli tutunma yüzeyi ile, tabanla temas eder ve kayma riski ortadan kaldırır. Dış tabanda yer alan kauçuk klipsler, yan kısma doğru uzanırlar. Böylece yanal desteklerle ürün tamamlanmıştır olur. Yumuşak ve güçlü bir köpük tabana sahip olan ürün hafif ve esnek bir yapıya sahiptir.

Markanın Zoom koleksiyonunun hemen hemen tüm ürünlerine Dalkılıç Spor’dan ulaşabilirsiniz. İsterseniz online alışveriş yöntemi ile isterseniz mağazalarımızı ziyaret ederek sizin için en uygun Nike spor ayakkabı ürününü seçebilirsiniz. Hem kadınlar hem erkekler tarafından daha çok tercih edilen model ise Nike Zoom 22200’dir. Unutmayın, dünyaca ünlü markalara bütçe dostu fiyatlarla sunan Dalkılıç Spor daima yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR