₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
₺2.474,00 KDV Dahil
₺2.749,00 KDV Dahil
₺2.474,00 KDV Dahil
₺2.749,00 KDV Dahil
₺2.474,00 KDV Dahil
₺2.749,00 KDV Dahil
₺2.699,00 KDV Dahil
₺2.999,00 KDV Dahil
1

Skechers Dynamight

Skechers Dynamight modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Skechers erkek ayakkabı, Skechers kadın modelleri, Skechers erkek modelleri seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Skechers Dynamight

Kadın grubu ve günlük ayakkabı kategorisinde Skechers markasının son teknoloji kullanılarak tasarladığı Skechers Dynamight 2.0 kadın modelleri; 36- 0 beden arası mevcuttur. File saya ve sentetik deri detaylara sahip Skech Air Dynamight günlük kadın ayakkabı, leopar desenli süslemelerle hareketleniyor. Skechers Dynamight modelleri hem kısa yürüyüşler hem spor antrenmanları için hem de günlük kullanım için kullanılabilecek şekilde tasarlandığından çok yönlü kullanım sunuyor.

Her adımda rahatlığı hissedeceğiniz Skech Dynamight kadın ayakkabı modelleri, makinede yıkanabilir yapısıyla da beğeni topluyor. Skechers Dynamight gündelik kadın ayakkabısı, markanın ünlü Skech-Air teknolojisiyle desteklenir ve tabanlarında hava yastıkları bulunur. Darbe etkisini azaltan yastığı sayesinde Skechers Dynamight, stil ve konfordan ödün vermeyen stil sahibi kullanıcılar için tasarlandı. Hafızalı köpük dolgu... Giydikten hemen sonra ayağın şeklini alan ve Memory Foam teknolojisine sahip özel iç tabanı bulunan Skechers Skech Air Dynamight günlük kadın ayakkabısı, ayağı burundan topuğa kadar destekleyen bir yapıya sahip.

Yıkanabilir ayakkabılar nasıl temizlenir?

Yıkanabilir ayakkabılarda, üst ve alt parçaları birbirine yapıştırmak için yapışkan bir solüsyon kullanılır. Bu madde özel kimyasal reaksiyonlarla özel yapışma sağlar. Ancak yüksek sıcaklıklarda yıkama solüsyona zarar verebilir ve boşluklar oluşturabilir. Çünkü, Yıkanabilir Skechers Dynamight kadın ayakkabıları soğuk suda temizlenmelidir. Deterjan, yumuşatıcı veya aşındırıcı maddeler kullanmayınız. Ayakkabılar, tamburun hareketlerinden korunmak için koruyucu bir kılıf içine yerleştirilmelidir. Çamaşır makinesinde sıktırmadan düşük devirde yıkayınız. Ayakkabılarınızı elde yıkamayı planlıyorsanız orta boy bir kase kullanabilirsiniz. Birkaç damla şampuanı ılık suda köpürtmek yeterlidir.

Ürünler 10-15 dakika suda bekletildikten sonra yumuşak bir sünger ile hafifçe ovalayabilirsiniz. Modeller yıkandıktan sonra gölge bir yerde kurutulmalıdır. Bunun için oda sıcaklığında en az 36 saat havalandırma yeterlidir. Asarken burun kısmından tutun ki sıçrasın. Bu sırada ayakkabılarınızı direkt güneş ışığına maruz bırakmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca tamamen kuru olmayan ayakkabılar kötü koku, bakteri ve mantar içerebilir. Ürünlerin yıkandıktan sonra iyice kuruduğundan emin olunuz. (Ayakkabılar kesinlikle kurutma makinesine atılmamalıdır.)

Skechers ayakkabılar, şok emilimini artırdıkları için rahat bir uyum için hafızalı köpükle astarlanmıştır. Yeni sezon Skechers Dynamight modelleri Skechers Dynamight, antrenmanınız sırasında sizi aktif ve rahat tutacak ayrıntılarla donatılmıştır. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için mevcut olan bu Skechers Dynamight tasarımı her zevke hitap eder. Zarif ve sade bir tasarıma sahip olan Skechers kadın ayakkabısı, siyah rengiyle öne çıkıyor ve her türlü spor giyim ile giyilebiliyor. Bayan ayakkabı modelleri 36-39 arası tüm numaralara sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR