₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺2.519,00 KDV Dahil
₺2.799,00 KDV Dahil
₺1.673,00 KDV Dahil
₺1.859,00 KDV Dahil
₺2.799,00 KDV Dahil
₺2.519,00 KDV Dahil
₺2.799,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
1

adidas VS Pace

adidas VS Pace modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas erkek ayakkabı, adidas kadın ayakkabı, adidas çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas VS Pace

Adidas VS Pace Erkek Spor Ayakkabı

Adidas, giyimin öncü markalarından birisi olarak, ikonlaşan sneakers modellerine bir yenisini daha ekledi. Adidas VS Pace spor ayakkabı, nostaljik görüntüsü ile günlük kombinlerin vazgeçilmez parçasıdır. Model her yaştan insanın ilgisini hak ediyor. Adidas, marka tasarımcıları tarafından yorumlanan ayakkabı hem hafta içi hem de hafta sonları rahatlıkla giyiliyor. Şehir hayatının hızlı ve hareketli temposunda, rahatlığı sunan VS Pace modeli, kır gezintileri, piknik gibi hafif tempolu hafta sonu faaliyetleri için de ideal konfor sunuyor.

Adidas Markasının Hikayesi

Spor giyim markalarına ait şirketlerin uzun yolculuğu sayesinde ünlü markalar ortaya çıkmıştır. Spor ayakkabı kullanıcısını her açıdan rahat ettirmelidir. Bu tarz ürünleri ancak deneyimli markalar tasarlayabilir. Dünya çapında marka olarak ortaya çıkan firmalar kullanıcılar için en yüksek teknoloji ve tasarımla üretim gerçekleştirmiştir. Adidas, 1920-24 yıllarında Adolf Dassler tarafından kurulmuştur.

Adolf Dassler ve Kardeşi Rudol ile birlikte bir kunduracı dükkânı olarak iş hayatına başlamıştır. Adolf Dassler, ilk zamanlarda jimnastik ve antrenman ayakkabısı tasarlanmış ve üretmiştir. İlerleyen zamanlarda firma krampon, çivili spor ayakkabı gibi ayakkabılar tasarlanmıştır. Tasarlanan bu ayakkabılar da ilk olarak Amsterdam Olimpiyatları’nda göz önüne çıkmıştır. Bu Olimpiyatlarda marka ciddi anlamda tanınmış ve büyük bir kitle tarafından talep görmüştür. İki kardeş, arasında doğan anlaşmazlıklar sebebiyle marka ikiye bölünmüştür. Adidas, markası bugün dünya çapında tanınmış bir markadır. Adidas Vs Pace koleksiyonu ile geniş bir kitleye hitap eder.

Yalın Tasarımlı Retro Sneakers

Adidas VS Pace 80'li yılların moda akımı modern bir dokunuşla yeniden hayata geçirdi. Ayakkabı tasarımcıları, yalın tasarımlı bileksiz ayakkabı ile Retro senakers modellerine geri dönüş yapıyorlar. VS Pace günlük kullanıma uygun olarak tasarlandı. Yan kısımlarında yer alan 3 bant detayı ile sadeliğine hareket katıyor. VS Pace Sentetik deri saya ve konforlu kumaş astar ise ayağı yumuşak ve kararlı bir kavrayış ile sarıyor. Dayanıklı malzemesi ile ayakta ağırlık yapmayan ayakkabı, gün boyu giyilmeye uygun yapısı ile hareketli ve aktif şehir hayatında konfor sunmaktadır. Adidas Vs Pace siyah spor ayakkabı, modelleri ile Dalkılıç spor sizlere en uygun ayakkabıyı seçmenizde yardımcı oluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR