₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.132,00 KDV Dahil
₺2.369,00 KDV Dahil
₺1.394,00 KDV Dahil
₺1.859,00 KDV Dahil
₺1.394,00 KDV Dahil
₺1.859,00 KDV Dahil
₺1.394,00 KDV Dahil
₺1.859,00 KDV Dahil
₺1.274,00 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
₺2.320,00 KDV Dahil
₺2.899,90 KDV Dahil
₺1.687,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
₺1.387,00 KDV Dahil
₺1.849,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Çocuk Eşofman Takımı

Çocuk Eşofman Takımı

Her ebeveyn minik yavrusunun iyiliğini düşünür, onun için en güzel olanı seçmeye çalışır. Bir ebeveyn için çocuğunun gündelik kıyafetlerini seçmek bile önemli bir meseledir. En rahat edeceği, kaliteli, sağlığını olumsuz yönde etkileyemeyecek ürünleri seçmeye çalışır. Bu süreç sürekli olarak tekrar eder, çünkü çocuklar çok hızlı gelişir ve büyürler. İşte biz de bu yazımızda gündelik hayatınızın bir parçası olan, belki de yavrunuzun giymekten en çok hoşlandığı tekstil ürünlerinden yani çocuk eşofmanlarından bahsedeceğiz. Çocuklar içlerinde rahat ettikleri, üşümedikleri veya terlemedikleri, özgürce koşup oynayabildikleri ürünlere bayılırlar. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan çocuk eşofman takımı modelleri de onların bu istediklerini en güzel karşılayacak çocuk giyim ürünlerinden biridir. Bu nedenle de her çocuğun dolabında en az bir adet spor eşofman takımı bulunur.

Çocuk Eşofman Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çok hızlı büyüyen çocuklar, içinde kendilerini özgür ve rahat hissedecekleri kıyafetler isterler. Eşofman takımları ise bu ihtiyacı kolayla giderebilmektedir. Ancak bu tür ürünleri tercih ederken belli başlı şeylere dikkat etmekte yarar vardır. Öncelikle tercih etmeyi planladığınız ürünün kumaşına dikkat etmelisiniz. Bir ürünün kalitesini belirleyen en önemli etken kumaştır. Eğer tercih ettiğiniz kumaş sentetik pamuktan üretilmişse, toksik maddeler veya kimyasal boyalar içeriyorsa çocuğunuza ciddi anlamda zarar verebilir.

Solunum yolu rahatsızlıklarından, cilt tahrişlerine kadar birçok hastalığa neden olabilir. Bu sebeple mümkünse organik pamuktan üretilmiş, doğal ürünleri tercih etmelisiniz. Kumaş ürünün esnekliğini ve yumuşaklığına belirler. Doğrudan çocuğunuzun hassas tenine değecek çocuk spor eşofman takımı muhakkak yumuşak bir yapıya sahip olmalıdır. Bunun haricinde, beden seçimi yaparken de dikkatli olmalısınız. Bel kısmı sıkan, rahatsız eden ürünlerden ise uzak durmalısınız. Son olarak eğer çocuğunuzun yaşı küçükse, olası kazaları ve nahoş durumları engellemek için aksesuarı az ürünler almayı düşünebilirsiniz.

Kız Çocuk Eşofman Takımı

Çok erken yaşlarda kişisel zevkleri gelişen kız çocukları, kendilerine en çok yakışan ürünü bulmak konusunda adeta ustadırlar. Daima şık ve güzel görünmeyi isteyen prensesler, içlerinde çok rahat edecekleri kız çocuk eşofman takımı modelini seçerken bile görünüşlerini ön planda tutarlar. Kurdeleli, fırfırlı , kısacası süslü ürünler akıllarını çeler. Tercih ettikleri renkle genellikle kırmızı, pembe, krem, lila ve mordur. Üstü fermuarlı veya düğmeli, alt kısmı ise tayt kesimine sahip olan eşofman takımları çok tercih edilmektedir. Baskı ya da nakış bulunan ürünler ise son zamanlarda moda haline gelmiştir.

Erkek Çocuk Eşofman Takımı

Genelde çok daha hareketli ve aktif olan erkek çocukları, rahat ve şık ürünler tercih etmeye meyillidirler. Belli bir spor dalında aktif bir şekilde faaliyet gösteren erkek çocukları için eşofman takımı çok önemlidir. Gündelik hayatlarının bir parçası olan bu giysiler ile rahatça hareket etmek, koşup oynamak isterler. Bu sebeple de genellikle ayarlanabilir bel boyuna sahip, kollarını ve bacaklarını saran ürünleri tercih ederler. Küçük beyler için hazırlanan eşofman takımları genellikle beyaz, gri, kırmızı, lacivert, mavi, siyah ve sarı renktedir.

Dalkılıç Spor’da yukarıda bahsettiğimiz niteliklere sahip bir çok erkek çocuk eşofman takımı görebilirsiniz. İsterseniz doğrudan mağazalarımızı ziyaret ederek, isterseniz online alışveriş yolu ile yavrunuza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Nike, Adidas, Hummel gibi markaların eşofman takımlarına uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Unutmayın, geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile Dalkılıç Spor hep yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR