ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Basketbol Filesi

Basketbol Filesi modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki basketbol ekipmanları, ekipman seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Basketbol Filesi

Basketbol File Modelleri

Basketbol yarattığı sinerjiyle küçükten büyüğe herkesi yakalayan ve dinamik dünyasının içine alan keyifli bir spor dalı olarak öne çıkıyor. Öyle ki namı yedi kıtaya yayılmış, en popüler sporlarından başında geliyor. Basketbol ‘un en önemli aracı kuşkusuz  Kanadalı Dr James Naismith’in adını verdiği  "Basketball" yani anlam karşılığı  olan sepet topu ‘nun sepeti olan pota. Basketbol oyununda sepet olarak ilk şeftali sepetleri kullanılmış ve geliştirilerek günümüze çemberi ve filesi ile teknik bir ekipman olarak gelmiş. Potanın yerden yüksekliği 3.05 m ‘dir. Üzerinde 45 cm çapında özel fileli bir sepet bulunmaktadır. Fileler her isabetli atışınızdan sonra topu size geri getiren vazgeçilmez bir aksesuardır. Dalkılıç spor Basketbol giyim, ayakkabı, formalarının yanı sıra özenle oluşturduğu basketbol aksesuarları ile de ihtiyacınız olan her detayı tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Basketbol Fileleri Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Tesisler, okullar, spor salonları, site alanı, açık ve kapalı basketbol sahaları yada bireysel kullanım için en iyi markaların en işlevsel basketbol fileleri Dalkılıç  Spor farkı ve kalitesi ile   potaların çemberlerini süslüyor. Tüm potalara uyumluluk gösteren nizami ölçülerde dayanıklı basketbol file modelleri Dalkılıç Spor’da basketbol tutkunu amatör ve profesyonel kullanıcılar için bir araya geldi. Indoor ve outdoor alanlar için farklı özelliklerle sunulan ip türü urgan (pamuk,) kendir, Polipren (Floş) ya da zincir seçenekler profesyonel kullanım alanları yada kişisel zevklerinize göre alternatif yaratmaktadır. Genel olarak beyaz tercih edilen filelerin yanı sıra beyaz-kırmızı-mavi NBA renklerinin bileşimleri ile göz alıcı tasarımlar da beğenilerinize sunulmaktadır. Esneyebilen ve tüm çemberlere uygunluk sağlayan modeller profesyonel ya da amatör oyun alanları için uygun olup antrenmanlarınızı zevkle yapabilmeniz için tasarlandı. Esneklikleri ile kusursuz bir deneyim sağlayan basketbol fileleri dayanaklıkları ile de uzun süreli kullanım imkânı tanıyor.

Dalkılıç Spor’un ayrıcalıklı dünyasında NBA tipi profesyonel basketbol fileleri, kapalı/açık sahalar için basketbol pota ağlarına en özel fiyatlarla ulaşabilir, basketbolun havalı dünyasına rüzgar gibi bir giriş yapabilirsiniz. Basketbol aksesuarları kategorisinde daha fazla ürün için sitemizi daha detaylı inceleyebilir, size özel birbirinden güzel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR