₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.799,00 KDV Dahil
₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺1.574,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
1

adidas Ownthegame

adidas Ownthegame modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas erkek ayakkabı, adidas kadın ayakkabı, adidas çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas Ownthegame 2.0

Adidas Ownthegame 2.0 Erkek Basketbol Ayakkabısı sahaların parıldayan yıldızı, olabildiğince rahat ve esnektir. Ayakkabı, oyun içerisinde beklentilerinizi karşılayan ve görünüş olarak oldukça şık görünen bir tasarımdadır. Pota ile aranızdaki mesafeyi her açıdan kısa tutan bu tasarım, sizinle birlikte adeta yükselir ve skorları belirlemenizde yardımcı olur. Gücünü ayaklarınızdan alır, rahat ve akıllı yapısı sayesinde pota ile teması güçlü tutmanızı sağlar. Siz de başarılı olmak için doğru ekipmanlarla çalışabilirsiniz.

Spor ayakkabı alırken nelere dikkat etmeliyiz

Ayakkabı, seçimi sadece gözle yapılmaz. Ayakkabının, rahatlığını denemek ve test etmek de gereklidir. Ayak numaranızı bilmek de doğru ayakkabı tercih etmenizi sağlar. Burada ayağınızın şeklini ve boyutunu göz önünde bulundurun ve satın almadan önce seçtiğiniz spor ayakkabıyı giymeyi ve birkaç adım yürümeyi unutmayın. Ayrıca, ayak şeklinizi de tespit edip ölçebilirsiniz. Evde kolayca yapabileceğiniz bir test ile sağlıklı karar verebilirsiniz. Her iki ayağınızı eşit ağırlıkta bir kâğıt üzerine koyun, en uzun parmağın önünden tabanın sonuna kadar bir çizgi çizerek mesafeyi ölçün ve bu sizin ayak ölçünüzdür. Bu şekilde ölçüm yaparsanız, daha rahat bir seçim yapmış olursunuz. Şekil farklılıkları olduğu için bu ölçüleri bilmenizde fayda vardır.

Adidas Ownthegame Koleksiyon Hakkında

Pota, yükselen yıldız ünlü basketbolcuların enerjisinden ilham alan Adidas Ownthegame 2.0 siyah modeli kusursuz tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Dil ve topuk kısmına yerleştirilen tutuş detayları sayesinde ayakkabı giyilirken pratiklik sağlamaktadır. Model, ayağı sarmaya ve sabit tutmaya yardımcı olan bağcık sistemi kullanmaktadır. Çorap olarak da giyilebilecek tasarım detayları ile rahat bir giysi ile kombinleyebilirsiniz. Dinamik ve fit yapısı ile zarif bir görünüm sunan modelde ayak rahatlığı her zaman ön planda tutulmuştur. Ürün, hafif yapısı ve farklı renkleri ile canlı bir görünüm sunuyor. Sporcuların en büyük destekçilerinden olan bu modeli sizde deneyebilirsiniz.

Modelin, file saya kullanılmasını öneriyor ve kabartmalı parmak kısmıyla ayağınızı darbelere karşı etkili bir şekilde koruyor. Tasarımın yanlarında markaya olan sevginizi ve başka hiçbir şeye benzemeyen yapısını gösterebileceğiniz şekilde konumlandırılmış 3 çubuklu bir simge bulunur. Güçlü kaplaması ile rahat ve performanslı Adidas Ownthegame 2.0 giydiğiniz sürece sizinle kalacaktır. Hemen Dalkılıç Sporu ziyaret ederek istediğiniz bir modele sahip olun. Spor ekipmanlarında profesyonel olan dalkılıcspor.com sizlerle.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR