23 ÜRÜN
-%5
adidas Parley Fitness Kadın Mayo
-%5
adidas Placed Print Pro Kadın Mayo
-%5
adidas Pro Suit 3S Kadın Mayo
-%5
adidas Fit 1 PC 3S Kadın Yüzücü Mayosu
-%5
Speedo Thinstrap Muscleback AF Swimsuit Kadın Mayo
-%5
Speedo ALV XBack AF Kadın Mayo
-%5
Speedo Kadın Mayo
Speedo Kadın Mayo
392,50
TL
373,00
TL
-%25
adidas Fit 1PC 3S Kadın Mayo
-%25
Fit 1PC Lin Kadın Mayo
Fit 1PC Lin Kadın Mayo
279,00
TL
209,00
TL
-%25
adidas Perf Swim Inf+ Kadın Mayo
-%25
adidas Fit 1PC Solid SP Kadın Yüzücü Mayosu
-%25
adidas Fit 1PC Sol Kadın Yüzücü Mayosu
-%25
adidas Fit 1PC Sol Kadın Mayo
-%25
adidas Perf 1 PC 3S Kadın Mayo
-%10
Arena W Inge One Piece Mayo
Arena W Inge One Piece Mayo
199,90
TL
180,00
TL
-%10
Arena W Inge One Piece Mayo
Arena W Inge One Piece Mayo
199,90
TL
180,00
TL
-%25
adidas INF EC3S 1PC Kadın Mayo
-%25
adidas Parley Commit Training Suit Kadın Mayo
-%25
adidas Placed Print Swimsuit Kadın Mayo
-%10
Blackspade Ladies Beachwear Swimsuit Kadın Mayo
-%10
Speedo Splice Thinstrap Racerback Kadın Mayo
-%49
adidas BL Lin HN Bikini
adidas BL Lin HN Bikini
95,00
TL
48,00
TL
-%49
adidas AC Bikini Botto
adidas AC Bikini Botto
45,00
TL
23,00
TL

Kadın Mayo Seçiminizde Dünyaca Ünlü Spor Markaları

Kavurucu sıcak yaz günlerinde denizin ve havuzun tadını çıkarabilmek için tercih edilen mayolar, sezonun trend olan giyim ürünleridir. Yüzmeyi yalnızca yazlık bir aktivite olarak değil, bir yaşam biçimi olarak gören kadınların, ya da yüzme sporuyla ilgilenenlerin tercih ettiği kadın mayo seçenekleri Dalkılıç Spor’da sizleri bekliyor. Dünyanın en ünlü spor giyim markalarının kadın deniz ürünleri ile başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar olan yüzücü mayolarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Rahat kesimleri, hareket kabiliyetleri ve esnek yapılarıyla dikkat çeken ürünler, ergonomik tasarımları ile kadınların beğenisine sunuluyor. Havuzdan denize kadar pek çok yerde kullanabileceğiniz bu mayolar, şık tasarımları ve canlı renkleriyle dikkat çekici görünmenizi sağlayacak. Plajda, havuzda, denizde hem rahat hem de şık olmanız için tasarlanmış olan kumaş yapılarıyla her yaştan kadınlara hitap ediyor. Zamansız şıklığın adresi olan spor giyim markalarının yüzücü mayoları ile güvenli bir deniz keyfi yaşayabilirsiniz.

Kadın Mayo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınların sahip olduğu vücut tipine göre bir mayo seçimi yapması önemlidir. Böylece rahatlıktan ödün vermeyeceğiniz gibi vücudunuzun daha şık ve fit görünmesine yardımcı olacaktır. Hem yüzme hem de güneşlenme süresini göz önüne alındığında uzun süreler boyunca vücutta kalacak olan bu mayoların sahip olması gereken özellikler şunlardır;

 • Vücut tipinize uygun olan mayo seçerek, ne dar ne de bol olmasına önem gösterilmelidir. Rahat hareket edebilmek için tercih edeceğiniz bayan mayo modelinin ikinci bir ten gibi vücudunuzu sarması gerekir. Böylece hareketlerinizi engellemez ve suyun içinde çok daha rahat hissedersiniz.
 • Suya dayanıklı kumaş yapıları ile uzun süre kullanım için tasarlanmış mayoların temizliği ve bakımını doğru yaparak uzun seneler boyunca giyebilirsiniz. Havuzun klorlu suyu ile denizin tuzlu suyuna temas ettiğinde renk açılmaları, esnekliğini kaybetme gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Günlük olarak yıkanmalı ve hemen kurutularak hazır hale getirilmelidir.
 • Kadın mayo satın alırken elastan ve fiber dokulu kumaşlar tercih edilmelidir.
 • Havuzda mayonun yarım beden büyüyeceği hesaba katılarak yüzme sporunda kullanılacak olan mayoları yarım ya da bir beden küçüğü tercih edilebilmektedir.
 • Deniz mayosu ile havuz mayosu arasında değişiklikler bulunmaktadır. Bu sebepten havuzda ya da denizde giyeceğiniz mayoları kullanımına uygun olarak satın almalısınız.
 • Başlangıç seviyesindeki bir yüzücü antrenman sırasında hareket kabiliyetini engellemeyen, özgür hissedebileceği kumaş yapısı olan kadın mayo ürünlerini tercih etmelidir. Aynı zamanda sırt yapısının oval ya ha ‘H’ kesimli olması ve entegre sütyenli olmasına dikkat edilmelidir.
 • Suda yapılan fitness sporu için, dinamik egzersiz yapısına uygun olarak tasarlanmış; geniş askı aralıkları ile sırt ve kol bölgesinde ekstra hareket alanı tanır.

Kadın Mayo Markaları

Yapacağınız spor türüne ya da su türüne göre belirlediğiniz kadın mayo seçeneklerinde ünlü spor giyim markalarının ürünlerinden seçebilirsiniz. Dalkılıç Spor’da birbirinden farklı tasarımlara sahip mayoları tercih edebileceğiniz markalar şunlardır;

 • Adidas
 • Nike
 • Speedo
 • Arena
 • Blackspade

Yüzme kategorisinde kadınlar için özel olarak üretilmiş olan kadın yüzücü mayo modelleri için her beden ve tarza uygun alternatifler sizleri bekliyor. Uygun fiyatları ile bütçe dostu olan ürünlerle, spora her zamankinden daha çok hazır hissedeceksiniz. Kalın, ince, çapraz askılı çeşitleriyle kendi stilinize en uygun lolan mayoyu seçerken dalkilicpsor.com'un geniş ürün yelpazesini incelemeyi unutmayın.

X