ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Boks Ekipmanları

Boks Ekipman Modelleri

Boks koruyucu eldivenler, el sargısı, ağızlık gibi koruyucu ekipmanlar giyen iki kişinin bir boks ringinde önceden belirlenmiş bir periyodda birbirlerine yumruk attığı savunmaya dayanan rekabetçi  temas  gerektiren bir dövüş sporudur. Güce dayalı, yorucu, dayanıklılık ve cesaret isteyen bu sporda doğru ekipman seçmek hem kendi güvenliğinizi korumak hem de rakibin güvenliğini sağlamak için bir hayli önem taşır. Sporcunun seçtiği kaliteli boks ekipmanları rahat ve dengeli duruşuna destek olurken performans düzeyini de iyileştirir. Dalkılıç Spor’un boks ekipmanları kategorisinde yer alan boks antrenman malzemeleri ile antrenmanlarınız daha keyifli bir hal alırken, kendinizi her an her harekete hazır hissedersiniz. İster profesyonel bir boksör olun, ister savunma stili geliştirmek için amatörce bu sporla ilgileniyor olun boks dünyasına dair tüm ihtiyaçlarınız Dalkılıç Spor‘un fırsatlarla dolu adresinde sizleri bekliyor. Boks maç ve antrenmanlarına özel olarak tasarlanmış nitelikli ürünler fiyat performans dengesini maksimumda tutan Dalkılıç Spor farkı ile beğenilerinize sunuluyor.

Bir Rocky Balboa Yada Muhammed Ali Stili Yakalamak Dalkılıç Spor‘un Ayrıcalıklı Dünyasında Mümkün

Boks denilince akla ilk gelen ekipmanlardan biri boks eldivenidir. Vuruş esnasında ellerinize  maksimum koruma sağlayan terletmeyen eldivenler  hem sizi hem de rakibinizi yaralanmalardan korunmak için tasarlanırlar. Etkili vuruşlar için elinizin anatomik yapısına uygun doğal yumruk biçiminde eldivenler aynı zamanda darbe emici özelliği ile güvenlik sağlarlar. Bir diğer ekipman olan boks bandajı performansınız sırasında her yumrukta eli sabitler ve eldivenlerinizin elinizden kaymasını engeller. Bilek burkulması, parmaklarda oluşabilecek sakatlıkların önüne geçmek için dizayn edilirler. Bu sayede eller tahriş olmaz ve zedelenmez. Ter emici özelliği ile de boks eldivenindeki kokuyu minimize eder. Boks dişliği yüz bölgesine gelecek ani darbelere karşı diş yapısını korumayı amaçlar ve alt çeneyi stabilize ederek yanakların ve çenenin zarar görmesini engellemeye destek olur. Ağız yapısına göre şekil alırlar ve anti bakteriyel özellikli dişlikler tekrar kullanıma uygun olmaktadır.

Antrenmanların olmasa olmazı boks torbası diğer adı ile  kum torbası vuruş teknikleri geliştirmeye  yarar. Bireysel olarak çalışmaya imkan tanıyan boks torbaları ile hızınızı ve adımlamalarınızı günden güne geliştirebilir ve motivasyonunuzu eğlenceli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Boks lapasıda antrenman ürünleri kapsamında vuruş çalışmaları için tasarlanan bir ellerin rahatlığını ve korumasını sağlayan bir diğer aksesuardır. Hassasiyet geliştirmek ve seri vuruşlar çalışmak için idealdir. Delta boks ekipmanları ve bir çok dev markanın en işlevsel ürünleri Dalkılıç Spor’da kullanıcılarını bekliyor. Aradığınız her türlü boks ürünü ihtiyacına Dalkılıç Spor’un uygun fiyatları ile erişebilir, güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR