Skechers Go Walk 6

Skechers Go Walk 6 Hakkında

Skechers Go Walk 6 yürüyüş ayakkabısı sayesinde güvenle ve rahatlıkla adım atın! Şık ve sportif bir tasarıma sahip olan üst kısım spor file kumaş ve deri panellerden oluşmaktadır. Ayakları darbelere karşı koruyan stratejik olarak yerleştirilmiş deri paneller sayanın dayanıklılığını artırırken file elemanlar sayanın hafifliğine, esnekliğine ve nefes alabilirliğine katkıda bulunur. Skechers Go Walk ayakkabının orta taban astarındaki Ortholite teknolojisi, geri dönüştürülmüş kauçukla uzun süreli yastıklama sağlayarak ayakkabının içinde hava akışını desteklerken ayaklarınızı yumuşatır.

En nefes alabilen iç taban teknolojilerinden biri olan Air Cooled Goga Mat ile donatılan iç taban, maksimum şok emilimi sunarak her adımda benzersiz bir yumuşaklık hissi yaratır. Modelin orta tabanı ULTRA GO orta taban teknolojisine sahiptir. Bu orta taban, yüksek darbe sönümleme kapasitesi sayesinde yürüyüşünüz sırasında rahat etmenizi sağlar ve zeminin engebeli olduğunu hissetmenizi engeller.

Kaliteli ayakkabılar nasıl anlaşılır?

Ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri; kaplama malzemesi, kalitenin ilk göstergesidir. Düşük kaliteli ayakkabılar genellikle kötü plastik gibi sentetik basit malzemelerden yapılır. Bazı sentetik malzemeler daha hafif ve daha ucuz olma avantajına sahip olsalar da daha az dayanıklı olma eğilimindedirler ve daha kısa ömürlüdürler. Skechers Go Walk 6- Compete yılların verdiği tecrübe ve son teknolojiyi bir araya getirerek bu soru işaretlerine son veriyor. Skechers bu modeliyle Eklemler gibi ayak hastalıklarından mustaripseniz size özellikle yumuşak ve rahat ayakkabılarını tavsiye ediyor. Bunun için tüketiciler öncelikle ayakkabının yumuşak ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmasını tercih etmelidir.

Skechers Go Walk 6 Özellikleri

3,8 cm Yüksek Topuklu Erkek Yürüyüş Ayakkabısı Go Walk 6 , sizi her zeminde dengede tutan üstün stabilite, dayanıklılık ve tutuş için çift yoğunluklu olarak tasarlanmıştır. Skechers Go Walk 6 kadın spor ayakkabısının modelin üst kısmında spor file saya kullanılmıştır. Ürün askılı yapıya sahiptir ve bacağa yapışır. Çift yoğunluklu dış taban denge, dayanıklılık ve kavrayış sağlar. Modelin topuk yüksekliği 3.8 cm'dir. Yanlarda Skechers logosu detayı. Skechers hava soğutmalı Goga Mat iç taban, nefes alabilirlik ve maksimum darbe desteği sağlar. Ürün ayrıca, ilave destek için yüksek geri tepme kuvveti sağlayan ultra hafif Hyper Pillar teknolojisini kullanır. Sizleri hemen mağazalarımıza davet ediyoruz. İsterseniz Dalkılıcspor.com dan çevirim içi alışverişi güvenle yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR