₺3.149,00 KDV Dahil
₺3.499,00 KDV Dahil
₺3.149,00 KDV Dahil
₺3.499,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
₺2.499,00 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
₺2.499,00 KDV Dahil
1

Skechers Fashion Fit

Skechers Fashion Fit modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Skechers erkek ayakkabı, Skechers kadın modelleri, Skechers erkek modelleri seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Skechers Fashion Fit

Skechers Fashion Fit Hakkında

Nefes, alabilen kılıf ile maksimum konfor sunan Skechers Fashion fit kadın modeli şıklığıyla gözleri üzerine çekiyor. Model, burun kısımlarında ve yanlarda dengeleyici dokuma paneller bulunan yumuşak kumaş sayaya sahiptir. Önde ve yanlarda bulunan dokuma file paneller ayrıca serinletici bir etki sağlar ve hareket halindeyken ayaklarınızın nefes almasına yardımcı olur. Bu da yürürken ıslaklık ve rutubet hissini en aza indirir. Ayrıca yumuşak kumaş saya, ayakkabının ayağınızda mükemmel durmasını sağlar ve güvenle adımlar atmanızı sağlar. Ayrıca yumuşak kumaştan üretilen iç astar, hareket halindeyken maksimum rahatlık sunar. Şok emme destekli enerji adımları Hava soğutmalı Memory Foam yastıklamalı tasarıma sahiptir.

Skechers Hakkında

Robert Greenberg, yöneticilik kariyerine 1960'larda başladı. Peruk satışından kot ithalatına kadar çeşitli alanlarda çalıştı. Greenberg, 1970'lerde bir kaykay mağazaları zinciri kurmak için Los Angeles'a taşındı ve Greenberg'in 1982'de ayakkabısının görülmesi için film karakterini reklam olarak kullandı. Bu başarı, ona perakende sektöründe kalıcı bir etki ve itibar kazandırdı. Greenberg, LA Gear'dan ayrıldıktan hemen sonra 1992'de Skechers'ı kurdu. Skechers yükselişi ve genişlemesi, büyük çıkışını 1993 yılında "Chrome Dome" olarak bilinen bir modelin piyasaya sürülmesiyle yaptı.

Hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bu ayakkabı, genç tüketiciler arasında çok popüler hale geldi. "Chrome Dome" tasarımı, Skechers şirketinin genç tüketiciler arasında hızla değişen trendlerden haberdar olmasını sağladı ve çok geçmeden Foleys ve Nordstrom gibi mağazalar etiketi teşhir etmeye başladı. Böylece Skechers, "Chrome Dome" ile ilk büyük çıkışını yaptı. Mart 1995'te Skechers, Genova Incorporated ve Signal/America ile erkek giyim lisans anlaşmaları imzalandı. 1997'de Skechers, ürünlerinin çoğunun üretildiği Güneydoğu Asya ve Doğu Avrupa'da ayakkabı satışına başladı. 1998'de Skechers, Atlanta ticaret fuarında Nike'ın yerini alarak atletik ayakkabı pazarına girdi.. 10 yıl sonra Skechers ayakkabı sektöründe ciddi anlamda ün kazanmıştır. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için yüzlerce stil mevcuttur.

Skechers'ı nasıl temizlersiniz?

Skechers ayakkabıları aktif bir yaşam için tasarlanmıştır, bu nedenle kirlenmeleri muhtemeldir. Genellikle çok dayanıklı ve az bakım gerektirirler. Skechers’ın iç tabanları ve bağcıkları dikkatlice çıkarılmalıdır. İç tabanlar çamaşır makinesine girmemelidir. Ayakkabıları hafif bir yıkama döngüsü (soğuk su) için çamaşır makinesine yerleştirin. En iyi sonuçlar için şeritler kanvas çanta veya eldivenle yıkanabilir. Hafif bir deterjan kullanın ve ne pahasına olursa olsun ağartmaktan kaçının. Skechers ayakkabılarınızı havayla kurutun. Tabanı ve bağcıkları tekrar giy ve güne devam et. Spor ayakkabıları elde, su ve yumuşak bir deterjanla, fırça ve nemli bir bezle temizlemek temel tercihimizdir.

Skechers Fashion Fit Stili

Skechers Fashion fit kadın koşu ayakkabısının iç kısmı, her adımda enerji dönüşü sağlar ve yorgunluk hissini azaltır. Yumuşak ve rahat orta taban şok emilimini artırır. Bu sayede enerjinizi kaybetmeden tüm günü güzel vakit geçirerek geçirebilirsiniz. Ayrıca ayakkabının retro şekilli orta tabanı hafif ve rahattır. Orta taban, yerden kalkarken şoku en aza indirir ve şok hissinden kaçınarak özgürce adım atmanıza yardımcı olur. Esnek kauçuk taban, zeminde güçlü bir tutuş sağlar ve güvenle adım atmanızı sağlar. Dış tabandaki küçük oluklar tutuşu artırır. Dış tabandaki ekstra. Topuk, atletizminizden ve rahatınızdan ödün vermeden şık bir görünüm oluşturur. Hemen Dalkılıç Spor mağazalarımızı ziyaret edin fırsatları kaçırmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR