₺863,00 KDV Dahil
₺1.150,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺1.613,00 KDV Dahil
₺2.150,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 9 >

Çocuk Aksesuar

Çocuk Aksesuar Ürünlerini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuklar için yapılan alışveriş listesi artık sadece kazak, tişört, pantolon ya da şortla sınırlı kalmıyor. Atkıdan bereye, şapkadan eldivene kadar birçok başka aksesuar ile minik hanımların ve beylerin kıyafetlerini tamamlamak gerekiyor. Hem yaz hem de kış aylarında yardımınıza koşacak ürünleri birer birer tanıtacak ve çocuk aksesuar ürünlerini tercih ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylıca anlatacağız.

Çocuk Atkı ve Bere Modelleri

Kış aylarında minik yavrunuzu soğuktan korumak için ne kadar çaba harcadığınızı biliyoruz. Kat kat giydirdiğiniz, genellikle kapalı mekanlarda olmasını sağladığınız miniğinizin, boynunu çepeçevre saran ve sıcak tutan atkılar ise baş yardımcılarınızdan. Özellikle solunum yolları ile ilgili hastalıklara karşı önemli bir önlem olan atkılar, kış aylarının vazgeçilmesi güç çocuk aksesuar olarak göze çarpar. Birçok renk ve desen de üretilen atkılar, işlevsel aksesuarlardır. Genellikle kalın yünden yapılan atkıların iplik kalitesine dikkat ederek alışveriş yapmanızı öneririz. Zira bazı ürünler çocuğunuzun boyun bölgesini tahriş edebilir ve kaşınmaya neden olabilirler.

Boynumuzu soğuktan koruyan atkılara eşlik eden bereler ise, kışlık kombinimizin tamamlayıcılarıdır. Çocuğunuza bere alırken, kulak kısımları uzun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kulak en hızlı soğuyan organlarımızdandır ve kulak, burun ve boğaz gibi üst solunum yolları enfeksiyonları genellikle üşütme kaynaklı olarak meydana gelirler. Bu nedenle kulak kısmı uzun olan bir bere tercih etmeniz, tam koruma sağlayacaktır. Dalkılıçspor’da erkek ve kız çocuk bere çeşitlerine bakabilir, kızınız ya da oğlunuz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Çocuk Çanta Modelleri

Sonbahar ve kış ayları boyunca okula giden miniklerin en çok tercih ettikleri çocuk aksesuar çantalarıdır. Zira onların hem yükünü hem de nazını çekerler. Özellikle biraz hareketli bir çocuğunuz varsa, çanta alırken iki kere düşünürsünüz. Çabuk eskiyen ve yırtılan ürünlerdense, uzun süreler kullanabileceğiniz ürünleri tercih etmek istersiniz. Özellikle okul dönemi artan çocuk sırt çantası talebine karşı, size uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürünü nasıl seçebileceğinizi anlatmak istedik. Tüm bunlardan önemlisi ise, ağır ders kitapları ve yanlış çanta seçimi ile miniklerde duruş bozuklukları oluşmaktadır. Seçmeyi düşündüğünüz ürünün hafif ve ergonomik olmasına dikkat etmelisiniz.

Omuz kısımları geniş ve gerginliği yeterli derece olmalıdır. Omuz kısmında sünger desteği bulunan ürünler, çocuğunuzun ağırlık sebebiyle canının acımasının önüne geçer. Bel kemeri bulunan sırt çantaları ise yükü dengeli olarak, omuzlara sırta ve bele pay etmektedir. Bu sayede omurilik rahatsızlıklarının önüne geçilmektedir. Tüm bunlara ek olarak, tercih etmeyi düşündüğünüz çantanın birçok bölgesi olduğuna dikkat etmelisiniz. Çok bölmeli çantalar işlevseldir, kullanım açısından kolaylık sağlar. Tüm bu koşulları yerine getiren az sayıda ürün vardır. Bu sebeple Dalkılıçspor’da yer alan dünyaca ünlü Under Armour, Dogo, Puma ve Adidas çocuk çanta çeşitlerini tercih etmeniz, alışveriş sürecinizi kısaltabilir.

Çocuk Aksesuar Çeşitleri Dalkılıçspor’da!

Türkiye genelinde hizmet veren Dalkılıçspor’da, kız ve erkek çocuk aksesuar seçenekler ile yalnızca bir tık uzağınızda… Atkı, bere, eldiven, şapka, çorap, cüzdan, kemer, çanta ve bağcık çeşitleri ile istediğiniz her türden, renkten ve desenden ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Nike, Adidas, Puma gibi markaların ürünleri, uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Unutmayın, geniş ürün ve renk yelpazesi, bütçe dostu fiyatları ile Dalkılıçspor daima yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR