ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Masa Tenisi Topu

Masa Tenisi Topu modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki ekipman,masa tenisi ekipmanları seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Masa Tenisi Topu

Masa tenisi yani diğer adıla pinpon iki veya dört oyuncunun küçük raketler kullanarak bir masa üzerinde bulunan file üzerinden ileri geri vuruşlarla topu aşırttığı bir oyundur. Küçük büyük herkesin kolaylıkla öğrenebileceği eğlenceli bir spor branşıdır. Profesyonel turnuvalar dışında aile ve arkadaşlar arasında da çekişmeli yarışmalara konu olan sporun en temel öğelerinden biri pinpon topu olarak da bilinen masa tenisi topu ve modelleridir.

Masa Tenisi Topu Özellikleri

Uluslar arası masa tenisi federasyonu standartlara göre masa tenisi top çapı 40mm ve küre şeklinde olmalıdır. Topun ağırlığı 2.7 g’dır. Toplar selüloit veya plastik malzemeden üretilirler. Topların rengi mat beyaz ve turuncu portakal rengi olarak belirlenmiştir. Bu renklerin arka planla en büyük kontrasta sahip olduğu ve oyun esnasında topun kolayca fark edilmesini sağladığı düşünülmektedir.

Masa Tenisi Topu Seçerken Bilmeniz Gerekenler

Masa tenisi topu masa tenisi sporunda kullanılan hafif ve içi boş bir toptur. Pinpon topu almak her ne kadar kolay görülse de incelikli bir iştir. Dayanıklılık, esneklik, topun dengesi ve top üzerindeki dikişin görünürlüğü masa tenisi topları arasındaki farkı oluşturan faktörler arasına girer. Yarışma topları, antrenman topları ve sadece eğlence amaçlı uygun fiyatlı toplar olarak üç çeşidi bulunmaktadır. Aynı zamanda seviye olarakta üçe ayrılırlar. Bir yıldızlı toplar oyuna yeni dahil olanlar, iki yıldızlı toplar orta seviye oyuncular ve üç yıldızlı toplarda profesyonel oyuncular için tasarlanırlar. Yıldızlar topun kalitesini simgeler. 3 yıldızlı toplar maksimum kaliteyi temsil eder.

1 yıldızlı veya yıldızsız topların kalitesi daha düşük olacaktır. Toplar boyut ağırlık renk gibi gerekli düzenlemelere sahip olduktan sonra yıldız seviyesinin derecelendirmesi turnuvalarda sorun teşkil etmez. Arayışınız sadece eğlenceli vakit geçirmek ise ucuz masa tenis topları oyalanmak için idealdir. Niyetiniz bu alanda kendinizi geliştirmek ve hedef koymaksa bu iş için daha yüksek kalitede doğru toplara ihtiyacınız olacaktır. Tutarlı sıçramalar yapan ve çatlamaya dayanıklı bir top kendinizi bir üst seviyeye çıkarmanız için size yardımcı olacaktır.

Beyaz veya turuncu, plastik ya da selüloit, dikişli veya dikişsiz aradığınız her seçenek Dalkılıç Spor’da favori topunuzu belirlemeniz için satışa sunuluyor. 1 yıldızlı, 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı masa tenisi topları her bütçeye ve ihtiyaca uygun ayrıcalıklı fiyatlarla bir araya geldiler. Haydi şimdi istediğin topu en makul fiyatlarla yakala ve en iyi seni ortaya çıkar!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR