₺1.680,00 KDV Dahil
₺2.099,90 KDV Dahil
₺1.680,00 KDV Dahil
₺2.099,90 KDV Dahil
₺1.680,00 KDV Dahil
₺2.099,90 KDV Dahil
1 2 >

Nike Revolution

Nike Revolution modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Nike erkek ayakkabı, Nike kadın ayakkabı, Nike çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Nike Revolution

Nike Revolution Hakkında

Her spor ayakkabı Nike Ayakkabı gibi değildir. Birçok spor tutkunu, giyerken kendilerini rahat hissettikleri herhangi bir ayakkabıyla koşabilecekleri hatasına düşerler. Ayağın farklı bölümleri farklı aktiviteler için kullanılır. Yürürken önce topuklar yere sonra ayağın ortası ve ön kısmına, koşarken ise tabanın önü yere temas eder. Bu nedenle yürüyüş ayakkabılarında topuk desteği ön plana çıkarken, koşu ayakkabılarında ön ayak desteği ve esnekliği ön planda tutar. Koşarken yanlış ayakkabı seçimi çeşitli yaralanmalara neden olabilir.

Nike spor ayakkabı modeli, minimalist ve hafif tasarımı sayesinde koşu ayakkabısına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim. Koşarken, ayağı desteklemek için özel teknolojiler, yumuşak örgü üst kısım siz koşarken esner ve ayağınızın hareketlerine uyum sağlar.

Nike Revolution erkek spor ayakkabı modeli sentetik ipliklerden dokunmuş hafif kumaş yapısı, esnekliği sayesinde ayakkabının dış yüzeyinden kaynaklanan delinme, darbe gibi sorunların önüne geçiyor. Özel üst yüzeye sahip dolgulu iç astar, ayakları destekleyerek denge ve konforla aktivite yapmanızı sağlıyor. Yumuşak, kısa dil yapısı koşarken ayağının üst kısmını destekliyor. Özelleştirilebilir depolama sistemi ayakkabı dilinin üzerine yerleştirilen bant, özel dikiş yapısı sayesinde bağcıkların geçmesini sağlar.

Nike Markası Hakkında

Marka Knight ve Bill Bowerman tarafından kurulmuş bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Bir şirkette çalışan bir koşucu olan Jeff Johnson, Yunan mitolojisindeki zafer tanrısı Nike'ı rüyasında görüp paylaşması üzerine ismini değiştirdi. Nike logosu ne anlama geliyor? Nike logosunun anlamı, 1971 yılında Stanford Üniversitesi Phil Knight tarafından 35 $ ile kurulan Nike için 1983 yılında Carolyn Davidson adlı bir üniversite öğrencisi tarafından tasarlandı.

Nike ismi, Yunan mitolojisinin tanrılarından biri olan ve zafer tanrısı olarak bilinen Jeff Johnson'ın, kurucularına tanıttığı ve sevdiği rüyası sonucunda oluşturduğu bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Marka, daha sonra geniş çapta benimsendi ve yıllar içinde kendisini pazarda iyi bir şirket olarak sundu. Nike'ın tarihi, 25 Ocak 1986 'da kurulmuş bir şirket olarak ön plana çıkıyor.

Ayağınızın, hareketlerine uyum sağlayan taban yapısı eşsiz orta taban tasarımı ile Nike 5 Koşu Erkek Spor Ayakkabı modeli, yan duvarların oluklu yapısı hafiflik ve farklı bir görünüm sağlar. Yumuşak köpük orta taban koşarken ayağını destekler ve rahatlık ve denge sunar. Yan duvarların desenlerini devam ettiren kauçuk taban, özel yapısı sayesinde tüm zeminlerde mükemmel performans gösterir. Hemen Dalkılıç Spor mağazalarını ziyaret ederek kendi stilinize uygun Nike Revolution 5 ayakkabılara sahip olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR