ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Masa Tenisi Filesi

Masa Tenisi Filesi modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki ekipman,masa tenisi ekipmanları seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi

Masa tenisi ortasına ağ gerilmiş bir masanın etrafında karşılıklı iki veya dört kişinin bir raket yardımı ile küçük bir topu birbirlerine atmaya çalıştığı bir oyundur. Yediden yetmişe herkese hitap eden eğlenceli bir spor dalıdır. Profesyonel olarak oynanmasının yanı sıra hobi olarakta birçok kişi kulüplerde veya evlerde masa tenisini yaygın olarak oynamaktadır.

Masa tenisi el göz koordinasyonunu sağlar, refleksleri geliştirir ve kalori yakmak için son derece keyifli bir spordur. Keskin vuruşlar ve çeviklik isteyen bu sporda topu takip etme ve strateji geliştirme gibi beynin farklı taraflarını çalıştıran öğeleri aynı zamanda beyin jimnastiği yapmanıza imkân tanır. Masa tenisinin çok tercih edilmesi sebeplerinden biri de diğer sporlara oranla yaralanma riskinin yok denecek kadar az olmasıdır.

Masa tenisi oynamaya hevesli bir oyuncunun satın alması gereken en temel ekipmanlardan biri masa tenisi filesidir. Net olarak adlandırılan bu file destek çubukları, masaya bağlama mekanizması ve ayarlardan oluşur. Net düzeneği oyun yüzeyinden 15.25 cm yükseklikte tutulur.Net gergin, sıkı ve net çizgisi sınırları üzerinde olacak şekilde ayarlanmalıdır.

Masa Tenisi Filesi Çeşitleri

Masa tenisi filesi ağ, masa ve raketlerle alınabileceği gibi tek başına da satın alınabilir. Ağın rengi genel olarak koyu yeşil lacivert ve siyahtır ve 15 mm den daha kalın olmayan beyaz şeritlere sahiptir. 3 tarz masa filesi çeşidi bulunmaktadır. Kalite ve profesyonellik sizin için öncelikliyse direkli, kıskaç ve vidala sabitlenen modeller sizin için uygun olacaktır. Bu tarz masa tenisi fileleri genelde resmi turnuvalarda, okullarda, spor salonlarında, derneklerde kullanılmaktadır. Hem gerginlik hem yükseklik ayarlayıcıları ile beraber gelirler. Ortadan sarkmamasını sağlayan bu sistem ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Bir diğer model de direkleri ağa bağlayan klipsli modeldir. Oldukça yaygın kullanılan bu modelin kurulumu çok pratik olup, hızlıca oyuna başlama imkânı sunar.

Portatif Masa Tenisi Fileleri

Kelepçeli ve vidalı modeller kadar yükseklik ve gerginlik ayarlama özelliklerine sahip olmasalar da ağı gergin tutmak için genelde gerginliği ayarlanabilir. En düşük ve uygun fiyatlı ağ çeşidi ise geri çekilebilir masa tenisi file modelleridir. Kısıtlı bir bütçeniz varsa bu modeli tercih edebilirsiniz. Temelde 2 m ‘ye kadar uzanan döndürülebilir, taşınabilir ve çok fazla ayar gerektirmeyen ağlardır. Portatif masa tenisi fileleri çeşitleri kolay monte ve demonte olmaları sayesinde standart ölçüşlerde masa tenisi masaları dışında evdeki masalara da kolayca takılarak kişiye özel oyun alanı oluşturulabilir.

Alanında en iyi en kaliteli markaların masa tenisi fileleri ve masa tenisi ekipmanları Dalkılıç Spor’da uygun ve fırsatlarla dolu dünyasında yerini aldı. Hemen ürünlere göz atabilir ve masa tenisi turnuvalarınızı benzersiz bir şölene dönüştürebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR