adidas Water Sandal

adidas Water Sandal modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas erkek ayakkabı, adidas kadın ayakkabı, adidas çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas Water Sandal

Adidas Water Sandal Hakkında

Adidas Water sandal çocuk sandaletleri; mavi, sarı ve kırmızı gökkuşağı desenleriyle çocukların ilgisini çekiyor. İçte ve dışta tanıdık üç açık mavi, sarı ve kırmızı şerit vardır. Modelin, ön kısımda büyük sarı bir logo baskısı ve topukta küçük bir açık mavi logo baskısı vardır. Adidas plaj sandaletleri, iyi havalandırma sağlamak için ayak parmaklarındaki küçük delikler ve geniş kenarlarla kapatılmıştır. Topuk düzgün bir kayışla açılır ve plaj sandaletleri her iki tarafta cırt cırtlı olarak açılır.

Adidas Water Sandalet İle Su Keyfi

Plaj sandaletleri hoş ve yumuşak bir tabana sahiptir. Tabanın altında sağ ayağa yardımcı olan pratik bir desen vardır. Adidas Water Sandalet çocukların ayak anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Markanın sandalet modeli, ilk adımları destekleyen fonksiyonlara sahiptir. Şık tasarımı ve konforlu yapısı sayesinde minik ayakların rahatlıkla yürümesini sağlar. Yaz aylarında, örneğin plajda kullanım için özel olarak tasarlanan model, yaz ayları için idealdir. Markanın sandalet modeli hafifliği ile hem ebeveynleri hem de bebekleri memnun ediyor.

Adidas çocuk sandaleti, çocuklar yüzdükten sonra havuzda ve plajda rahatlıkla giymeleri için tasarlanmıştır. Islansa bile hafif dokusu sayesinde kolayca kuruduğu için çocuğunuz rahatsız etmez. Ayrıca ayakları destekleyen askıları sayesinde sandaletler bebeğin yürürken sabit kalmasına yardımcı olur. Adidas Water Sandalet unisex model olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yani hem kız hem de erkek çocuklar için tercih edebilirsiniz. Ayağın yapısına mükemmel uyum sağladığı için en hareketli bebeklerin bile ayağında kalabilir. Arka bilek bandı, güvenli ve rahat bir uyum için topukları nazikçe sarar.

Dokulu dış taban

Hafif ve rahat taban çocuklar için seçilen ayakkabıların en çok istenen özelliklerinden biri de ayakkabının hafif olmasıdır. Özellikle yeni doğan bebeği adım atmaya zorlamayan ayakkabılar tercih ederek gereksiz çabanın önüne geçebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz attığı her adımı tereddütsüz ve güvenle atmaya devam edecektir. Hafif malzemelerden üretilen Water bebek sandaleti aradığınız ürün olabilir. Adidas markalı hafif EVA dış taban, küçük ayakların ihtiyaç duyduğu rahatlığı sağlar. Ayrıca kalıplı tabanlar sayesinde sandaletlerin ayakları hafif ıslansa bile öne kaymadan pozisyonunu koruyabilmektedir. Bu şekilde bebek özgürce hareket edebilir ve yürüme deneyiminin tadını çıkarabilir. İstediğiniz Adidas Water Sandal CT ürününü Dalkılıç Spor online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR