289 ÜRÜN
-%5
adidas Beşiktaş JK İç Saha Çocuk Forma
-%5
Speedo Motionkick Spbk Jf Çocuk Mayo
-%5
adidas Trefoil Tee Çocuk Tişört
-%5
adidas YB TR W 3S SH Çocuk Şort
-%5
adidas SuperStar Top Çocuk Sweatshirt
-%11
adidas 3 Stripes Tee Çocuk Tişört
-%5
adidas Fit 1Pc 3S Çocuk Yüzücü Mayosu
-%5
adidas Trefoil Hoodie Çocuk Sweatshirt
-%5
adidas YB TR EQ KN SH Çocuk Şort
-%5
Nike Dri-FIT Academy Çocuk Eşofman Takımı
-%5
adidas Superstar Suit Çocuk Eşofman Takımı
-%11
adidas Trefoil Tee Çocuk Tişört
-%5
adidas YG Ask Spr LT Çocuk Tayt
-%5
adidas FB H Mini Çocuk Forma Takımı
-%5
adidas FB A Mini Çocuk Forma Takım
-%5
adidas FB 3 Jersey Çocuk Forma
-%5
Speedo Motionkick Spbk Jf Çocuk Mayo
-%5
Speedo Motionkick Spbk Jf Çocuk Mayo
-%5
adidas ID The Pack Çocuk Tayt
-%5
adidas 3G Speed Çift Taraflı Çocuk Basketbol Forması
-%5
adidas Athly V Çocuk Mayo
adidas Athly V Çocuk Mayo
209,00
TL
199,00
TL
-%5
adidas 3G Speed Çift Taraflı Çocuk Basketbol Forması
-%5
adidas 3G Speed Çift Taraflı Çocuk Basketbol Şortu
-%5
adidas Fit Çocuk Mayo
adidas Fit Çocuk Mayo
169,00
TL
161,00
TL

Çocuk Giyim 

 

Mağazaların çocuk reyonları birbirinden güzel, canlı ve renkli kıyafetlerle doludur. Bu albenisi yüksek ve canlı kıyafetler hem ebeveynlerin hem de çocukların aklını çeler. Biliyoruz çocuğunuza kıyafet almak, onu güzel bir şekilde giydirmek sizin için çok hoş bir uğraş. Ancak bu keyifli meşgale sırasında, çocuğunuzun rahatı ve sağlığı için bazı noktalara özel olarak dikkat etmeniz gerekir. Gelin çocuk giyim ürünlerini alırken dikkat etmeniz gereken noktaları birlikte daha yakından inceleyelim.

 

Çocuğuma Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

Onun varlığını hissettiğiniz andan itibaren, çocuğunuz için en iyisini ve en güzelini istediğinizi biliyoruz. Ona en güzel kıyafeti almaya çalışırken, ilk olarak dikkat edeceğiniz şey kumaşın kalitesidir. %100 pamuk ürünler, vücudu terletmezler ve su kaybını azaltırlar. Bu sebeple çocuk giyim alışverişinizde mümkün oldukça %100 pamuk ürünler seçmelisiniz. Pamuk dışında başka materyallerin kullanıldığı kumaşlar, çocuğunuzun hassas cildini tahriş edebilir, kaşıntı yaratabilir. İkinci püf nokta ise, kıyafetlerin pratikliğidir. Çocuklar sabırsız ve heyecanlıdırlar. Sürekli kıyafet değiştirmekten hoşlanmaz. Büyükler kısa süreliğine de olsa rahatsız ama şık görünen kıyafetlere katlanabilirler. Ama çocuklar için bu bir seçenek bile değildir. Bu yüzden önceliğiniz daima rahat, konforlu ve kaliteli ürünlerden yana olmalı. Zira çocuğunuzun mutluluğu aynı zamanda sizin de mutluluğunuz demek. Son olarak beğendiğiniz bir ürünün uygun ölçüde olmasına dikkat etmelisiniz. Çocuklar çok hızlı büyürler ve daha yeni aldığınızı düşündüğünüz bir kıyafetin birkaç ay sonra kol veya bacak boyunun kısaldığını görebilirsiniz. Bu sebeple, içlerinde payları bulunan veya küçük bir tadilatla boyu uzatılabilecek ürünleri seçebilirsiniz. Daha uzun süre kullanabileceğiniz kız çocuk giyim ve erkek çocuk giyim modellerinden oluşan bütçe dostu ürünlerle hem çocuğunuzun hem de sizin yüzünüz gülsün.

 

Mevsimlere Göre Çocuk Giyimi 

 

Bir önceki bölümde genel olarak çocuğunuza kıyafet alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine değindik. Bu bölümde de hangi mevsimde ne tür ürünler tercih etmeniz gerektiğine dair ipuçları vereceğiz. Soğuk ve yağışlı kış aylarında ilk isteğimiz çocuğumuzu bu kötü hava koşullarından korumak ve buna bağlı olarak gelişebilecek hastalıkları önlemektedir. Kışlık çocuk kıyafetleri alırken ilk düşündüğümüz şey, ürünün kalın olması ve soğuktan korumasıdır. Ancak asıl amaç vücut ısısının düşmesini engellemek olmalıdır. Bilimsel araştırmalar, vücutta ısı kaybının ilk olarak baş bölgesinden başladığını kanıtlamıştır. Bu nedenle soğuk kış günlerinde, çocuğunu sağlam bir şapka ile korumak doğru bir tercih olacaktır. Buna ek olarak, bir atkı ile boynunu koruyabilir ve vücut ısısını dengelemesini sağlayabilirsiniz. Özellikle dış mekan çocuk giyim ürünlerinde, yavrunuzun hareket kabiliyetini engellemeyen, hafif ve yalıtımlı giysileri tercih edebilirsiniz. Zira çocuklar ağır bir paltodan sıkılırlar ve fırsatını buldukları ilk anda ondan kurtulmak isterler. Bu da aslında hastalığa davetiye çıkarmaktan başka bir şey değildir.

 

Sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde ise çocuğunuza %100 pamuktan yapılmış, serin tutan kıyafetler tercih edebilirsiniz. Yazlık çocuk kıyafetleri sentetik, baskılı ve üzerinde çeşitli aksesuarlar olan giysiler olmamalıdır. Çünkü bu tarz ürünler sıcak yüzünden hassaslaşan cildi rahatsız edebilir ve terlemeyi arttırarak, su kaybına yol açabilir. Mümkünse ultraviyole ışınlardan koruyan, ince kıyafetler seçin. Açık renk ürünler kullanmak, çocuğunuzun güneşten daha az etkilenmesini sağlayabilir. 

 

En Güzel Çocuk Giyim Ürünleri Dalkılıçspor’da! 

 

Dalkılıçspor’da tişört, şort, atlet, forma, mayp, tayt, gömlek, pantolon, ceket, yelek, mont gibi 

kız çocuk giyim ve erkek çocuk giyim ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. İsterseniz mağazadan, isterseniz online alışveriş yolu internetten dilediğiniz model ve renkte kıyafeti seçebilirsiniz. Nike, Adidas, Hummel, Speedo, Arena gibi çocuk giyim markaları Dalkılıçspor’da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

X