Skechers D'Lites

Skechers D'Lites modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Skechers erkek ayakkabı, Skechers kadın modelleri, Skechers erkek modelleri seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Skechers D'Lites

Stil sahibi kullanıcılar en moda modellerle dolaplarına özen gösteriyor, D'lites Skechers modeli de bunlardan biri. Sıradan ayakkabı görünümünden ayrılan ayakkabılar, ikna edici detaylarla süslenmiş ve rahat, moda tutkunları için göz alıcı. Havalı ve rahat spor ayakkabılar, sade seçimleri ve renkli desenleriyle kullanıcılarını tamamlıyor.

Moda sahnesine hızla giren zıt renkler, Skechers koleksiyonlarının D'lites serisinde bulunabilir. Skechers D'lites tasarımları kadın ayakkabılarında blok renk geçişleri genellikle parlak renkler ve dinamik desenlerle tamamlanır. Bu sezonun trend renklerinden biri olan pembe, zaman zaman ayakkabılarda dikkat çekiyor. Beyaz ve siyah gibi ana renklerin çokça kullanıldığı tasarımlarda estetik konfor da bir o kadar önemlidir.

Skechers D'lites modelleri hakkında

Eğlenceli modeller, Skechers D'lites 3 modellerini diğerlerinden ayırır. Dikişleri ve katmanları ile öne çıkan serinin teknik özellikleri şu şekilde sıralanıyor: Modellerde Air Cooled Memory Foam nefes alabilen, rahat iç taban görülmektedir. Bazı modeller, orta tabanı Memory Foam ve Warm Tech Memory Foam dolgu ile güçlendirir. Esnek kauçuk taban sağlam bir zemin sağlar. Darbeyi azaltan ve siz hareket ederken ayaklarınızı destekleyen hafif, sağlam orta taban. Modeller yürüyüş ayakkabısı kategorisine girse de günlük hayatta da kullanılabilir. Serinlemek için tasarlanmış nefes alabilen aslan kumaş paneller, ayaklarınızın her zaman ideal sıcaklıkta kalmasını destekler. Modellerde destekleyici yaka, şeritler ve yumuşak kumaş astar kullanılmıştır. Ayakkabı süet, deri, kumaş ve file malzeme içerir.

Skechers koleksiyonları, Skechers d'lites bayan ayakkabılarıyla hareketleniyor. Katmanlı ve rengarenk modeller, erkek modellerde kontrastın çekici gücünden yola çıkıyor. Kontrast renklerin cazibesi, kullanıcıları sokaklara davet ederek hayatla iç içe olmaya davet ediyor. Beyaz spor ayakkabı hayali kuranlar için D'lites ile kombinlerinde hayalleri gerçek oluyor. Beyaz Sneaker'ların sunulduğu seride metal detaylar ve şeffaf topuk kısımları da zaman zaman beyazın cazibesine katkıda bulunuyor. D'lites serisi sadece siyah ayakkabılarda kullanılsa da siyah kontrastlı bir modeli de bünyesinde barındırıyor. Siyah ayakkabıların yanı sıra siyah beyaz gibi zıt renklere sahip modelleri de görebilirsiniz. Dalkılıç Spor ürünleri kalite ve güvenle sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR