ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Atlama İpi

Atlama ipi modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki ekipman, fitness ekipmanları seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Atlama İpi

Koordinasyonunuzu geliştirmek, kasları sıkılaştırmak ve dayanıklılığınızı arttırmak için egzersizlerinize basit ama etkili bir eklenti arıyorsanız Dalkılıç Spor’un atlama ipleri seçeneklerine hemen göz atmalısınız. İp atlamak kilo vermenin en eğlenceli yollarından biridir. Atlamak aynı zamanda kimimizin çocukluk anılarını pekiştirirken, kimileri için fitness programlarının bir parçası niteliğindedir. Atlamanın en güzel yanı diğer spor dallarının aksine çok fazla ekipmana ihtiyaç duyulmadan ihtiyacın basit bir şekilde sadece bir atlama ipi ile karşılanmasıdır. Hafif yapısı ve yer tutmayan özelliği ile de her yere taşınabilir olan atlama ipleri her alanda kullanılabilme özelliği ile sporu yaşam stili haline getirenlerin yâda kendine sportif bir alan yaratmak isteyenlerin eşlikçisi olarak işlevselliğini gözler önüne seriyor.

Atlama İpleri ile İp atlamanın Faydaları

Hayalinizdeki fiziğe kavuşmak ve sağlıklı yaşam stilinize katkıda bulunmak için ip atlama mükemmel bir yardımcıdır.

  • On dakikadan fazla atlama eylemi saatte yaklaşık 1300 kalori yakmanıza yardımcı olur.
  • Kalp atış hızını arttırdığından iyi bir kardiyo egzersizidir.
  • Kısa sürede vücut ısısını yükselterek, hızlı kalori yakımını sağlar.
  • Konsantrasyonu arttırır.
  • Kemikleri güçlendirir
  • Tüm vücudu çalıştırır.
  • El ve ayak koordinasyonunu sağlamasının yanı sıra sağ ve sol beyni de aynı anda çalıştırır.
  • Stres giderir ve vücuda zindelik kazandırır.
  • İp atlama metabolizmayı hızlandırarak diyet ve egzersiz rutininize destek sağlar.

Atlama İpi Satın Alırken

Bir atlama ipi alıyorsanız dikkat etmeniz gereken farklı türler vardır. Evinizin içinde egzersiz yapmayı planlıyorsanız iç mekânlarda kullanabileceğiniz atlama ipi çeşitlerinizi tercih edin. Dış mekanlarda daha dayanıklı ya da boncuklu atlama ipi modellerini seçmeniz daha uygun olacaktır. Cross Fit gibi fitness rejimlerinde kullanılan hızlı atlama için özel tasarlanmış ipleri de tercih edebilirsiniz. Eğer spor salonunda bir atlama ipi kullanmayı düşünüyorsanız ritm ayarlamanıza ve kalp hareketlerinizi düzenlemeye yardımcı olacak kalın iplerden üretilmiş plastik atlama iplerini tercih edin. Sayaçlı atlama ipleri de atlama rekorlarınızı kaydederek seviyenizi geliştirmenize yardımcı olacak diğer modeller arasındadır.

İhtiyacınıza ve antrenman seviyenize göre farklı özellikte ve uzunlukta atlama iplerine uygun fiyatlarla Dalkılıç Spor kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Alanında en iyi markaların değişik tekniklerde atlama ihtiyacınıza uygun farklı materyallerden oluşan birçok seçeneği sizler için bir araya getirdik. Hemen Dalkılıç Spor’un atlama ipleri kategorisini inceleyerek ideal atlama ipinize bütçe dostu fiyatlarla erişebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR