₺1.597,00 KDV Dahil
₺2.129,00 KDV Dahil
₺1.597,00 KDV Dahil
₺2.129,00 KDV Dahil
₺1.859,00 KDV Dahil
₺2.479,00 KDV Dahil
₺2.324,00 KDV Dahil
₺3.099,00 KDV Dahil
₺3.149,00 KDV Dahil
1

Adidas Copa

Adidas Copa Spor Ayakkabılar

Gündelik hayatımızda ayağımızı her an rahat ettirecek bir spor ayakkabıya ihtiyaç duyarız. Özellikle yoğun iş ve okul temposuna sahip olanlar, gün içerisinde toplu taşıma kullanarak seyahat edenler, uzun kuyruklarda sık sık beklemek zorunda kalanlar iyi bir spor ayakkabının yorgunluğu azaltmada çok etkin olduğunu bilirler. Benzer bir durum sportif aktivitelerimiz için de geçerlidir. Doğru bir ayakkabı seçmek oyundaki performansımızı da oyundan aldığımız kaliteyi e arttırmaktadır.

Futbol oynarken de kendinize ve oyunun ruhuna uygun bir krampon seçmek çok önemlidir. Krampon seçerken de birçok farklı konuya dikkat etmek gerekir. Biz de bu yazıda size krampon seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ve en çok tercih edilen koleksiyonlardan biri olan Adidas Copa serisinden kısaca bahsedeceğiz.

Adidas Copa Serisi

Koleksiyonun tasarımcısı, iz bırakmak ve kalıcı bir etki yaratmak isteyenlerden ilham almıştır. Bu nedenle de top temasını en üst seviyede tutacak ürünler dizayn etmiştir. Ürün esnek file ve yan panellerden oluşmaktadır. Esnek mono-tongue teknolojisi kullanılarak üretilen kramponlar, yumuşak deriden yapılmıştır. Dikişli bir yapıya sahiptir. Bu serideki ürünler ayağı sabitlerken topla mükemmel temas sağlarlar. Bağcıklı bir tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli deri sayadan üretilmiştir. Yapay çime uygun, aşınmayı önleyen kauçuk taban sayesinde krampon zemine yüzde yüz tutunur. Ürünün topuk kısmında köpük malzemeden yararlanılmıştır. Bu sayede ürün hafif ve esnek bir yapıya kavuşmuştur.

Yan panelleri, iç ve dış tabandan gelen destek sayesinde ürün rahatlıkla ayağa oturur ve hareket kabiliyetini arttırır. Aynı serinin daha günlük modellerinden olan Adidas Copa Super de benzer özelliklere sahiptir ve şık hatlar ile donatılmıştır. Adidas Copa serisinin öne çıkan bütün ürünlerine en uygun fiyatlarla Dalkılıç Spor’dan çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz. İsterseniz online alışveriş yöntemini kullanarak, isterseniz de mağazalarımıza gelerek koleksiyonun ürünlerini inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dalkılıç Spor, bütün spor alışverişlerinizde yanınızda!

Krampon Seçerken Nelere dikkat Etmeliyim?

Türkiye’de en çok sevilen, izlenen ve oynanan spor dalı futboldur. Türk halkının aklında spor kelimesi neredeyse futbol ile eş anlamlı gibidir. Özellikle erkekler tarafından çok izlenen ve oynanan bu spor faaliyetinde birçok farklı ekipmana ihtiyaç duyulur. Bunlardan ilki ve en önemlisi kramponlardır. Krampon alırken ilk olarak, hangi zeminde oyun oynayacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bazı kramponlar halı saha için uygunken, bazı spor ayakkabılar da çim sahalar için daha makuldür. Dolayısı ile ilk olarak, hangi zeminde oynayacağınızı öğrenmeniz ve ona göre tercih yapmanız gerekmektedir. Bu aşamayı geçtikten sonra hangi mevkide oynayacağınıza göre seçenekleri daraltabilirsiniz. Örneğin bir forvet oyuncusu çok daha çevik ve atak hareket etmek zorunda olduğundan hızını kesmeyecek, tabana kuvvetli bir şekilde basmasını sağlayacak bir krampon tercihi çok daha doğru olacaktır. Yenilikçi tasarımı deneyim ile birleştiren Adidas, çeşitli zeminler için birçok krampon üretmiştir. Copa serisindeki Adidas Copa Mundial 1000 ve Copa 1600 ve ön plana çıkmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR