₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.499,90 KDV Dahil
1 2 >

Nike Downshifter

Nike Downshifter modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Nike erkek ayakkabı, Nike kadın ayakkabı, Nike çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Nike Downshifter

Nike Downshifter Hakkında

Nike Downshifter 9, ayakların rahatlığını desteklemek ve sporu kolaylaştırmak için tasarlanmış bir modeldir. Koşarken, giydiğiniz ayakkabıların ayaklarınızın ve bileklerinizin güvenliğini sağlaması ve rahat olması önemlidir. Böylece istediğiniz zaman hızlanabilir ve zemini güvenle itebilirsiniz. Nike Downshifters, kaliteli özellikleri ve estetik tasarımı bir araya getirerek oluşturuldu. Orta Taban Desteği: Taban gömülü ve çıkıntılı bir yapıya sahiptir. Koşarken giydiğiniz ayakkabılar öncelikle ayağınızın orta tabanını destekler ve bu da yaralanma riskini azaltır.

Aynı zamanda ayağı destekleyen iç taban sayesinde yere daha güvenli basabilirsiniz. Nike Downshifter taban, destekleyici tasarımın yanı sıra yumuşak ve rahat bir uyum sunar. Ayakkabı giyiyorsanız yumuşak malzemeleri sayesinde ayaklarınızı destekleyerek rahat hareket edebilirsiniz. Koşu eğitimi sırasında ayağın doğal hareketine uyum sağlayan esnek bir tasarım önemlidir. Koşma sırasında topuktan parmağa doğru kavisli bir hareket yapılır. Downshifter ayakkabı modelleri hem tasarım özelliklerinde hem de cinsiyet farklılıklarında farklılık gösteriyor. Zaman içinde düzenli olarak gelişen bir dizi koşu ayakkabısından biri olan Nike Downshifter serisinin çeşitli versiyonları vardır. Nike Downshifter 7, 8, 9 ve 10 serilerinin en popüler ayakkabılarından biridir.

Nike Downshifter Nasıl Temizlenir

Downshifter modellerinin üst yüzeyi, nefes alabilen kumaşlarla tasarlanmıştır. Böylece hem ısı akışı sağlanır hem de hareket sırasında oluşan nem engellenir. Nike Downshifter koşu ayakkabısının dış tabanı kauçuk malzeme ile tasarlanmıştır. Kauçuk, büyük esneklik ve dayanıklılığa sahip malzemelerden biridir.

Böylece, koştuğunuz tüm yüzeylerde ayağınızı destekleyen bu ayakkabı ile kolayca antrenman yapabilirsiniz. Kauçuk tabanın temizlenmesi de çok kolaydır. Dışarıda koştuktan sonra ayakkabılarınızın tabanlarını ıslak bir bez ve uygun aletlerle temizleyebilirsiniz.

Nike Markası Hakkında

1976 yılında, ilk olarak Onitsuka Tiger markası altında ayakkabı üreten ve daha sonra Nike adı altında daha hafif spor ayakkabılar satan Blue Ribbon Sports şirketi kurmuştur. 1972 Olimpiyatlarına marka formasını giyerek ve sporculara takdim ederek katıldı. Genellikle basketbol yıldızı Michael Jordan gibi bazı tanınmış sporcularla yakın iş birliği içinde çalışan Nike, dünya çapında ticari başarı ve statü elde etti. Marka, zafer tanrıçasının adıdır ve misyonu ilham vermek ve yenilik getirmektir. En son teknoloji ve sürekli araştırma sayesinde marka gelişmeye devam ediyor, ürünler farklı hedef grupların modern ihtiyaçlarına göre uyarlanıyor. Hemen Dalkılıç Spor mağazamızı ziyaret ederek size uygun olan bir Nike Downshifter 8 ayakkabısına sahip olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR