ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Boxer

Erkek Boxer modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki erkek , erkek giyim seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Erkek Boxer

Teninize doğrudan değen ve tüm gün sizin neredeyse ayrılmaz bir parçanız olan iç çamaşırınızı seçmek, hiç de kolay bir karar olmasa gerek. Ancak bu duruma yeteri kadar önem verenlerin sayısı epey az. Halbuki dış giyimimize dikkat ettiğimiz kadar, iç giyimimize dikkat etmek sağlık açısından son derece önemli.  Biz de bu yazımızda  iç giyimin önemli bir ögesi olan erkek boxer ürünlerine, ürünlerin genel özelliklerine, seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine ve en nihayetinde de modellerine değineceğiz.

Erkek Boxer Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Erkek iç çamaşırı seçiminde dikkat etmeniz gereken üç temel unsur vardır. Bunlardan ilki tercih ettiğiniz boxer’ın hangi materyalden üretildiğidir. Uzmanlar, en iyi iç çamaşırlarının pamuklu malzemeden üretildiğini belirtmektedir. İpek ve sentetik kumaşlar her ne kadar daha şık görünse de, pamuklu çamaşırlar, cildinizin nefes almasına izin verir. Bedeninize hava girişini engellemez. Bu sayede dermatolojik sorunlarla baş etmek zorunda kalmazsınız.  Bu nedenle bir çamaşır satın almadan önce, hangi materyalden üretildiğine dikkat etmelisiniz. İkinci olarak tercih ettiğiniz ürünün, sizin için en uygun boyutta olmasına dikkat etmelisiniz.

Bedeninize uymayan, dar, teninizi sıkan ürünler, sürtünmeye ve tahrişe neden olabilir. Tahriş çeşitli bakteri enfeksiyonları yaratabilir, nem sıkışması nedeniyle kötü kokular oluşabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, bir beden büyük ürün tercih edebilirsiniz. Son olarak tercih etmeyi düşündüğünüz iç çamaşırının, mümkün olduğunca kimyasal maddelerle renklendirilmemiş olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Eğer renkli iç çamaşırı giymeyi sevenlerdenseniz, kök boya ile renklendirilmiş erkek boxer modelleri sizin için uygun olabilir.

Erkek Boxer Çeşitleri ve Modelleri

En çok tercih edilen boxer modellerinden biri, bacak bıyu uzun olanlardır. Likralı ya da modal kumaştan üretilen bu tür boxerlar, diğerlerine göre daha elastiktir ve çok daha uzundur. Diğer çok tercih edilen boxer modelleri ise, slip  ve trunk modelleridir. Slip boxer modelinde, bacak boyu tıpkı klasik külotlardaki gibi oldukça kısadır. Bu tür boxerlar, külot modelinde üretilirler. Son olarak trunk boxer modelinde ise, bacak boyu ne uzun ne de kısadır. Ara boydadır. Bu tür boxerlar da genellikle modal kumaştan üretilirler. Vücudu tamamen sararak, esneklik sağlarlar.

Eğer siz de erkek boxer arayışı içerisindeyseniz, Dalkılıçspor.com’u ziyaret edebilir erkek boxer fiyatları ve modellerine göz atabilir, kendiniz için en ideal olanı kolayca bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile Dalkılıçspor.com, her daim yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR