adidas ZX 2K Boost 2.0

adidas ZX 2K Boost 2.0 modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas erkek ayakkabı, adidas kadın ayakkabı, adidas çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas ZX 2K Boost 2.0

Adidas ZX 2K Boost 2.0 Hakkında

Adidas Originals koleksiyonundan Adidas zx 2K Boost 2.0 günlük kadın ayakkabısı, ayaklarınıza gün boyu rahatlık ve destek sağlamak için tasarlanmıştır. 80'lerde koşucular için favori bir ayakkabı olan markanın ZX serisi, teknik yenilik ve ilerici ruhla koşudan günlük kullanıma dönüşüyor. ZX 2K Boost 2.0, tüm gün kullanılabilen bir spor ayakkabıdan bekleyeceğiniz özelliklerin çoğunu içerir. En beğenilen özellikleri yüksek şok emilimi, etkili nefes alabilirliği ve zarif görünümüdür.

Spor Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Ayakkabılar geniş olmalı; tasarımı hareketi kolaylaştırır. Ayağa tam oturan bir ayakkabı modeli olmalıdır. Ayakkabının burun kısmı rahat hareket etmelidir. Genelde hafif olmalıdır. Ayakkabının içi şık bir korumaya sahip olmalıdır. Güvenilirlik özellikle önemlidir. Erkek ekipman ve günlük ayakkabı kategorisinde dünyanın en popüler spor markalarından biri olan Adidas'ın son teknoloji ve yüksek kaliteli malzemelerle tasarladığı Zx 2K Boost Ayakkabı 2.0 modelleri satılmaktadır.

Adidas ZX 2K Boost 2.0 Modelleri

Ayakkabı yeni sezon renkleriyle satışa sunulan modelleri, nefes alabilen yapısı ile ayakları yormuyor. Markanın en sevilen koleksiyonlarından biri olan ZX serisinin yeni üyesi olan Zx 2K Boost 2.0 modeli, özel teknolojik tasarımı ile günlük kullanım ve koşu, yürüyüş gibi diğer aktiviteler için uygundur. Adidas BOOST taban, Zx 2K Boost 2.0 günlük erkek ayakkabılarında kullanılmıştır. Adidas Zx 2K Boost 2.0 erkek ayakkabısı, her adımda maksimum enerji dönüşü ve rahatlık sunar, bu nedenle özellikle rahat yapısı sayesinde ayaklarınızı yormaz. Adidas Zx 2K Boost 2.0 ayakkabının yenilikçi stili, çeşitli ürün atıklarından tasarlanmıştır. Ergonomik ve sportif tasarım sunan Zx 2K Boost 2.0 günlük erkek ayakkabısı, file ve neopren sayaya kalıplanmış TPU kaplamaya ve TPU topukluya sahiptir. Yukarıdaki üretimde kullanılan parçaların yarısı geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır. Klasik bağcıklı tarzda hazırlanmış Adidas ZX 2K Boost 2.0 erkek ayakkabı, daha fazla dayanıklılık için kauçuk dış tabana sahiptir. Sizleri Dalkılıç Spor online mağazamıza davet ediyoruz. Fırsatları kaçırmayın. Kalite ve güvenli ayakkabının adresi Dalkılıcspor.com.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR