Astir

Dünyanın en büyük spor markalarından biri olan Adidas, sporun dünyayı değiştirebileceğine ve insanları ruhsal olarak geliştirebileceğine inandığı için tüm dünyaya hitap eden bir tasarımla yıllardır sınırları zorluyor. 1949 yılında Almanya'da kurulan spor markası, koleksiyonları ve her yaşam tarzına ve zevke uygun ürünleriyle kısa sürede dünya çapında tanınırlık kazandı. Adidas Astir ayakkabı kolleksiyonu da oldukça talep görmektedir.

Günlük Yaşam ve Sokak Stili Ön Plana Çıkıyor

Günlük kullanıma yönelik pek çok modeli bulunan Adidas Astir erkek, profesyonel sporculara yönelik ürünleriyle de spor dünyasının en sevilen ve aranan yüzlerinden biri konumunda. Adidas dünya genelinde sporu seven markalardan birisidir, geniş kullanıcı kitlesi sayesinde dünyanın her sokağında dolaşan ayakkabılara sahiptir. Gelişmekte olan ülkelerde sürekli gelişen ve yenilikçiliğin öncüsü olan markanın tasarımları çevreye duyarlıdır.

Geniş ufku ve etik üretim ilkeleri ile markanın her zaman iddialılara ve dünyayı daha yaşanır bir yer haline getirmek isteyenlere hitap eden bir yaklaşımı vardır. Spor markası, ayakkabı koleksiyonu üretiminin yanı sıra, tüm spor dallarına yönelik giysi ve ekipman tasarlamakta ve ürünler geliştirmektedir.

Dayanıklı malzemeden yapılmış zarif tasarım

Adidas, hammadde üretiminde enerji israfını önlemek ve doğayı korumak için sürdürülebilir malzemeler kullanıyor. Marka, daha yaşanabilir bir dünya yaratmak için sorumlu bir üretim yöntemi geliştiren markalar arasında yer alıyor. Bu anlayışla sunduğu modellerden biri olan Adidas Astir Lifestyle kadın spor ayakkabı modeli, üst kısımda kullanılan parçaların yüzde elli kadarı sahip geri dönüştürülmüş malzeme içerdiğinden hassas bir tasarıma sahiptir. Günlük yaşamınızın rahatlığından ödün vermeden ekolojik bir yaklaşım sergilemek için de bu ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz.

21. yüzyıl yarış stili

Adidas Astir Lifestyle kadın spor ayakkabı modeli, canlı renk değişimleri sayesinde günlük rutin işlerinizde sizi motive ediyor. Koşu stilinden ilham alan ikonik tasarım, hafif ve yumuşak malzemelerle birleşerek benzersiz bir rahatlık sunar. 21. yüzyıl coşkusunu gün içinde şehrin sokaklarına taşımak için bu ayakkabı modelini kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Dolabındaki tüm kıyafetlerle gider. Renk desen geçişleri alışılmışın dışında bir tarz yaratmada etkilidir. Dalkılıç spor ürünlerini ziyaret ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR