ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kar Maskesi

Kar Maskesi modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki kış sporları ekipmanları seçeneğine tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Kar Maskesi

Soğuk Kış Günlerinin En Sıcak Fırsatı Kar Maskeleri

Kar maskesi kayak ve snowboard ekipmanlarının en temel parçalarından biridir. Başı ve yüzü dondan, rüzgardan, yağmurdan tozdan koruyan maskeler zorlu hava koşullarına rağmen güvenle performansınıza odaklanmanıza yardımcı olur. Kar maskeleri üstün özellikli kumaşları nefes aldıran yapısı ile outdoor sporların vazgeçilmez koruyucularıdır. Farklı alanlarda kullanımı yaygındır. Askerlerden, pilotlara , motor dünyasına kadar uzanan geniş bir kitle tarafından farklı çeşitleri tercih edilir. Nemi vücuttan uzaklaştıran kar maskeleri kuru, ılık ve rahat hissetmenizi sağlar. Hafiflikleri ile çantanızda kolayca yer bulurlar. Kaliteli maskeler antialerjik olup, tenle uyumludur ve cildinize zarar vermez.

Kar maskeleri oldukça çeşitli varyasyonlara sahiptir. Kimisinde yüz kısmı tamamen, kimisinde ise sadece gözlere denk gelen yerler açıktır. Polar ve termal kar maskeleri, rüzgar geçirmez, neopren ve göğüs korumalı gibi farklı fonksiyonel özelliklere sahip maskeler her beğeni ve ihtiyaç için özellikli olarak tasarlanmaktadır. Polar kumaşlar özellikle çok soğuk bölgelerde sporcular tarafından çok rağbet görmektedir. Genellikle her iki yüzü örme kumaştan olup iç yüzeyleri tüylüdür. Termal kar maskeleri anti bakteriyel olup, en zorlu hava şartlarında dahi üşümeden ve sağlığınız bozulmadan rahatça gezmenizi sağlarlar. Termal maskeler kayak yapanların yanı sıra motosiklet ve dağcılıkla ilgilenenler tarafından da çok tercih ediliyor. Neopren maskeler su ve rüzgar geçirmeyen yapısı ve üstün ısı yalıtımları ile ağzı ve kulakları iyi korur ve macerayı seven kullanıcıların gözdesidir. Göğüs korumalı kar maskeleri sadece başı ve yüzü değil boyun ve göğüs kısımlarını da etkili bir biçimde korur. Eğlenceli kar tatillerinde çocuk kullanıcılarında sağlığını ve bağışıklık sistemini koruması içinde kar maskesi edinmek oldukça önemlidir. Siyah, beyaz kar maskeleri, renkli kar maskeleri ve desenli kar maskeleri her beğeni ve tarza hitap eder.

Dalkılıç Spor en iyi markaların çeşitli stillerdeki ve renklerdeki kar maskelerini bir araya getirdi. Her biri soğuk destinasyonlarda karşılaşacağınız yamaçlarda ve buzlu yollarda size memnuniyetle hizmet edecek. En iyi fiyatlarla en kaliteli kar maskelerine ulaşmak için kar maskesi kategorimizi inceleyebilir, özelliklerine bakarak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR