18 ÜRÜN
-%5
Speedo Motionkick Spbk Jf Çocuk Mayo
-%5
Speedo Motionkick Spbk Jf Çocuk Mayo
-%5
adidas YA Parley Suit Çocuk Mayo
-%5
adidas Athly V Çocuk Mayo
adidas Athly V Çocuk Mayo
209,00
TL
199,00
TL
-%5
adidas Fit Çocuk Mayo
adidas Fit Çocuk Mayo
169,00
TL
161,00
TL
-%5
adidas Fit 1Pc 3S Çocuk Yüzücü Mayosu
-%5
Speedo Motionkick Spbk Jf Çocuk Mayo
-%5
adidas Fit Suit 3s Y Çocuk Mayo
-%25
adidas Inf Ec3s 1Pc Y Çocuk Mayo
-%25
adidas Fit 1PC CB Y Çocuk Mayo
-%25
adidas Perf 1PC 3S Y Çocuk Mayo
-%25
Hummel Lorin Çocuk Mayo
Hummel Lorin Çocuk Mayo
79,95
TL
60,00
TL
-%25
adidas YA Aop 1 PC Çocuk Yüzücü Mayosu
-%25
adidas Blok Renkli Çocuk Mayo
-%25
adidas Inf EC3SM 1Pc Y Çocuk Mayo
-%30
Arena G Inge Jr One Piece Çocuk Mayo
-%30
Arena B Polycarbonite II Panel Jr Jammer F Çocuk Mayo
-%30
Arena B Polycarbonite II Panel Jr Jammer F Çocuk Mayo

Çocuk Mayo

Yazın gelişi en çok kimi mutlu eder? Elbette çocukları… Karnelerini alan minikler, güzel bir yaz tatilinin hayalini kurarlar. Artık havuzda veya denizde saatlerce eğlenceli vakit geçirme zamanıdır. Bu nedenle tatilde en çok kullanacağı giysi mayosu olacaktır. Çok çeşitli renk ve desenlere sahip binlerce çocuk mayo seçeneğine hemen ulaşabilirsiniz. Ancak görünüşün sizi aldatmasına izin vermemelisiniz. Zira mayo seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken birçok başka ve önemli nokta vardır. İşte biz de bu yazıda çocuğunuza mayo alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı bir şekilde açıkladık. Bütçenize uygun, çocuğunuzun rahat edebileceği ve dayanıklı ürünleri nasıl seçebileceğinize dair ipuçları verdik.

Çocuk Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yavrunuzla birlikte gittiğiniz tatil alışverişinde çocuk giyim reyonlarına hayran hayran bakabilir, rengarenk ve desen desen mayoların içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Ancak mayo seçerken en çok dikkat etmeniz gereken nokta, tercih etmeyi planladığınız ürünün kumaşıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ultraviyole güneş ışınlarından koruyan bikiniler, mayolar ve benzer ürünler yapılmıştır. Yetişkinlere göre daha hassas ve narin cilde sahip olan çocukların veya bebeklerin, güneş ışınlarına daha az dayanıklı olduklarını söyleyebiliriz. Bu sebeple, güneşten çok hızlı bir şekilde etkilenebilirler ve yanıklar oluşabilir. Bahsettiğimiz türde bir mayo, zararlı güneş ışınlarını çocuğunuzun gövdesinden uzak tutar ve rahat, sağlıklı bir tatil geçirmenizi sağlar. Ayrıca hızlıca suyu emek ve çabuk kuruyan bir mayo, sizi enfeksiyon riskinden korur.

Eğer seçtiğinizin ürün yukarıdaki kriteri karşılıyorsa, sıra doğru bedeni bulmaya gelmiştir. Kız çocuk mayosu veya erkek çocuk mayosu alırken ürünün yavrunuzun bedenine tam oturduğundan emin olmalısınız. Küçük bir mayo vücudunu sıkar ve rahatsız eder. Büyük bir mayo ise, su içerisindeyken esner ve üzerinden çıkar. Bu nedenle alacağınız mayo ne büyük ne küçük olmalıdır. Doğru bedenden sonra doğru rengi seçmeyi de es geçmemelisiniz. Koyu renkler güneş ışığını hapseder ve çok daha kolay ısınırlar. Koyu renk mayo giyen bir kişi, ultraviyole ışınların adeta bir numaralı hedefidir. Bu sebeple çocuğunuzu kötü güneş ışınlarından korumak için, açık renkli mayolar seçebilirsiniz.

Çocuk Mayo Modelleri

Eskiden kız çocuk mayo çeşitleri erkek çocuk mayo seçeneklerine göre daha fazlaydı. Ancak günümüzde erkek çocukları için de çok çeşitli renk ve desenlerde mayolar üretilebiliyor. Örneğin Dalkılıçspor’da her iki cinsiyet grubu içinde lacivertten, pembeye, mordan, maviye kadar birçok farklı renkte mayo bulmak mümkün. Eğer isterseniz kızınız için fırfırlı, puantiyeli, fiyonklu veya onun en sevdiği çizgi film karakterinin resmini taşıyan mayolara göz atabilirsiniz. Erkek çocukları için üretilen tek veya çift parça şortlu takımlar da ilginizi çekebilir. Özellikle yavrunuz güneşten kolayca etkileniyorsa, iki parça, kolları da kapatan, yüzücü tipi mayoları tercih etmeniz isabetli olacaktır.

Tatile gitmeden önce isterseniz Dalkılıçspor mağazalarından isterseniz online alışveriş yolu ile sitemiz üzerinden çocuğunuz için en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Adidas, Hummel, Speedo ve Arena gibi dünyaca ünlü markaların mayolarına uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Unutmayın Dalkılıçspor daima yanınızda!

X