adidas Fluidflow 2.0

adidas Fluidflow 2.0 modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki adidas erkek ayakkabı, adidas kadın ayakkabı, adidas çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Adidas Fluidflow 2.0

Adidas Fluidflow 2.0 Hakkında

Spor ürünlerinde konfor ve kaliteyi bir arada sunan, alanında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Adidas, koşu ayakkabılarında da sıklıkla fark ediliyor. Hareketi ve serbest koşuyu sevenlerin tercihi olan Adidas Fluidflow 2.0 spor ayakkabı, enerjik ve modern tasarımıyla koşu severlerin hemen ilgisini çekiyor.

Serbest Hareketin Tadını Çıkarın

Adidas spor ayakkabılar, ayağı rahatça saran ve her adımı kolaylaştıran bilek yapısı sayesinde öne çıkıyor. Koşarken her adımınızı enerjiye dönüştüren yumuşak orta taban sayesinde rahat bir koşu deneyimi yaşarsınız. Adidas koşu teknolojileri ile tasarlanan ayakkabılarda, mükemmel tutuş sayesinde adımlarınızı çok daha güvenli atabilirsiniz. Zarif tasarımının dantel kısmı ayağın doğal hareketlerini kolayca dengelerken, örgü sayası ayağınıza mükemmel uyum sağlar.

Nefes, alabilen yapının yanı sıra ayakkabının üst yüzeyini oluşturan örgü üst kısım hafif ve esnektir. Ayakkabının tabanı koşarken olabildiğince rahat hareket edecek şekilde tasarlanmıştır. Hafifliği sayesinde ayakkabının varlığını hissetmeden özgürce koşabilir, antrenmanlarınızdan maksimum faydayı alabilir ve enerjik adımlar atabilirsiniz.

Adidas Fluidflow 2.0 Kolleksiyonu

Erkek spor ayakkabı ile koşu antrenmanlarınıza rahat ve güçlü bir şekilde devam edebilirsiniz. Teknoloji ve tasarımın buluştuğu markanın koşu ayakkabısı, ayağı sarar ve hafif bir his bırakır. Etkili zemin hakimiyeti sağlayan taban sayesinde farklı zeminlerde koşu egzersizlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dokuma saya, özel bağcıklar ve nefes alabilen orta taban, bir koşu ayakkabısından bekleyeceğiniz tüm özellikleri sunar. Adidas Fluidflow 2.0 Erkek siyah spor ayakkabı ile enerjik ve keyifli koşular yapmak için Dalkılıç Spor'da ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilir, ayakkabıyı alışveriş sepetine ekleyebilirsiniz.

Adidas Markası Hakkında

Adidas'ı Dassler Brothers ayakkabı fabrikası olarak kurdu. Her şeye annelerinin çamaşırhanesinde ayakkabı yaparak başladılar. Babaları aynı zamanda bir ayakkabı fabrikasında çalışmaktadır. Bu süreçte bu kardeşlerin ayakkabılarının 1930'larda olimpiyatlarda sporcuların ayaklarında görülmesi büyük bir serüvenin başlangıcı oldu. Adidas logosunun anlamı, kurucusu Adolf Dassler'in adından türetilmiştir ve üç şerit üçgen bir yapıdadır. Bu üçgen, sporcuların üstesinden gelmesi gereken sıkıntıları temsil ediyor. Marka, yenilikçi ve şık ürünleriyle spor aktivitelerinde en yüksek performansı sağlamak için özel teknolojiler kullanıyor. Dünyaca ünlü sporcular da kendi alanında en büyük markalardan biri olan Adidas'ı tercih ediyor. Amatör ya da profesyonel spor hayatınızda kullandığınız ürünlerden maksimum performans almak, spor yaparken rahatlık, kontrol ve güveni aynı anda hissetmek için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR