₺1.388,00 KDV Dahil
₺1.850,00 KDV Dahil
₺472,00 KDV Dahil
₺629,90 KDV Dahil
1 2 >

Futbol Topu

Futbol Topu Modelleri

Futbol tüm dünyayı etkisi altına almış kitleleri peşinden sürükleyen en sevilen spor dallarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Futbol neredeyse bir yaşam biçimidir çünkü çoğu kız erkek çocuğu yürümeye başladıklarında bir topun etrafında koşturmaya başlar Futbol çok erişilebilir bir oyundur ve neredeyse bir nesil futbol oynayarak büyüdü. Futbol için özel tasarlanan formalar, kramponlarının yanı sıra futbol topları da futbolun en temel ekipmanıdır. Futbolda temel amaç futbol topunu rakip kaleye sokmaktır. Rakip kaleye atılan her top gol olarak adlandırılır. Futbol topları da zamanla gelişerek yeni teknoloji iler ile daha iyi şut atma kabiliyetine yönelik ve şeklini uzun süre koruyabilme özelliğine sahip olarak üretilmeye başlanmıştır. Futbol için özel olarak dizayn edilmiş yuvarlak şekilli futbol topları 20 altıgen 12 beşgen toplamda 32 yama parçadan oluşmaktadır. Toplar Uluslar Arası Futbol Birliği Kurulu /(IFAB) tarafından belirtilen ölçülere uygun olarak üretilmektedir.

Dalkılıç Spor yüksek kontrastlı grafiklere sahip rengarenk tasarımları ve dayanaklıkları ile ön plana çıkan Nike, Adidas Futbol top modellerini tüm futbol tutkunları için bir araya getirdi. Futbol alanında ister profesyonel ister amatör olun Dalkılıç Spor dünyasında ihtiyacınızı tatmin edecek bir futbol topu seçeneği mevcut. Hem de en bütçe dostu yüzünüzü güldüren fiyatlarla futbol topunuzu elde edebilirsiniz.  Dalkılıç Spor Outdoor, Salon ve Plaj futbolu için mükemmel dokunuş hissi veren farklı özellikteki futbol toplarını kullanıcıların deneyimleri için çatısında topladı. Yapıştırma veya dikişli futbol topları Dalkılıç Spor kalitesinde buluşuyor. Kullanacağınız zemine göre ayrılan özellikli futbol topları her zeminin yapısına göre istikrarlı şutlar atmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Oynanacak sahanın özeliğine göre dayanıklı materyallerden oluşan futbol topunu seçmeniz bireysel yada takım performansını da büyük ölçüde arttırmaktadır. Antrenmanlarınızın ve maçlarınızın bir numaralı araç gereci futbol toplarını Dalkılıç Spor farkı ile en uygun ve rekabetçi fiyatlarla beğenilerinize sunuyoruz. Dalkılıç futbol topu koleksiyonunda bir araya gelen Manchester, Juventus, Arsenal, Real Madrid gibi güçlü  takım ruhunu yansıtan, yada Neymar Messi gibi efsanevi futbolcu ruhunu yansıtan futbol topu modellerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Orijinal Futbol Topunun Özellikleri

Futbol topları büyüklüklerine göre 5.4.3 numarala olmak üzere 3 ayrı boyutta tasarlanmaktadır.5 numara klasik futbol topu olarak nitelendiren boyuttur.12 yaşından büyüklerin kullanımına uygundur. 4 numara 8-12 yaş aralığı ve 3 numarada 8 yaş altı minik futbol yıldızları için uygundur. Orijinal futbol toplarının çevresi  68 cm-70 cm aralığında, ağırlığı ise 410-450 g arasında değişir. İç basınçları deniz seviyesinde 0,6 ile 1,1 atm. arasında olmalıdır Orijinal Adidas, Nike futbol topları Dalkılıç Spor ‘un fırsatlar dolu adresinde futbol aşkı ile dolup taşan coşkulu futbolseverleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR