ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Fitness Eldiveni

Fitness Eldivenleri Ne işe Yarar?

Fitness fiziksel uygunluk ve zindelik kazanmak için yapılan aktivitelerin tümüdür. Sağlıklı olarak günlük işleri canlılıkla, aşırı yorgunluk olmadan bol enerji ile gerçekleştirme yeteneğidir. Sabah kalkıp yürüyüşe çıkmaktan, kardiyo egzersizlerine kadar geniş bir yelpazeden vücuda katkı sunar. Fitness egzersizlerinde temel amaç vücudun daha fit görünmesini sağlamak ve formda kalmaktır. Her spor dalında olduğu gibi fitness için özel üretilmiş olan doğru giyim ve ekipmanları kullanmak aktivitelerinizin daha başarılı geçmesine ve kendinizi iyi yönde geliştirmenize imkan tanır.

Fitness eldivenleri egzersiz esnasında oluşabilecek kesik, yaralanma, morarma gibi olası kazalardan sizi korumaya yardımcı olur. Cildiniz ve kullandığımız fitness ekipmanı arasında bir bariyer oluşturarak sürtünmeyi ve riski en aza indirirler. Eldiven kullanmama yüzünden oluşacak hasarlar ihtiyacınız olan ekipmanları kullanmanızda zorluk yaratabilir ve kondisyon seviyenizi etkileyebilir. Bu yüzden fitness ile ilgilenenler için eldiven takmak önemli bir aksesuar niteliğindedir.

Eldiven kullanmak hedefiniz üstünde çalışırken performansınızı da yükseltmeye yardımcı olur. Eldivenler hava alabilen rahat kumaşlardan tasarlanırlar. Bu sayede elleriniz terlemez ve ağırlık, body, dambıl, halter gibi egzersizlerde eliniz kaymadan tam tutuş sağlayabilirsiniz. Herhangi bir cilt problemine neden olmayan, koku yapmayan ve ellerinizin içinde rahat hissedeceğiniz bir eldiven seçimi yapmak antremanlarınızı daha verimli geçirmenizi sağlayacaktır.

Eldiven Ölçüleri

Elinize uygun bir bedende eldiven seçmek elinizin içinde rahatça hareket edebilmesi ve yaptığınız spora odaklanmanız için önemlidir. Eliniz açık pozisyonda iken eklemlerinizin hemen altından bir mezura yardımı ile başparmak hariç elinizin çevresini ölçün. Kadın ve erkekler için ayrı parametreler bulunur.

Avuç ve parmaklarda baskı ve gerilimi azaltan konforlu fitness eldivenleri kaçırılmayacak fırsatlarla Dalkılıç Spor online web sitesinde yerlerini aldılar. . Eğitim ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bilek destekli veya desteksiz parmakları yarım veya tüm sarmalayan çeşitleri inceleyebilirsiniz. En iyi markaların şık ve fonksiyonel bay, bayan, unisex fitness eldiven modellerini bulabileceğiniz özenle seçilmiş koleksiyonumuzda antremanlarınızı bir üst seviyeye taşıyarak güvenli ve keyifli bir deneyimi hedefliyoruz. Fitness eldivenleri ve fitness esnasında ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara ulaşmak için sitemizi detaylı inceleyebilir, güvenle alışverişlerinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR