Nike Sunray Protect 2

Nike Sunray Protect 2 Hakkında

Çocuklar için en iyisini hedefleyen Nike, yeni modelini kullanıcıları ile buluşturdu. Fonksiyonel ve su geçirmez üst yüzeye sahip tasarımı, yazın giymesi için idealdir. Çocuklara yönelik sandalet modeli, yumuşak köpük yastıkla bunu bir adım öteye taşıyor.

Yumuşak yapısı sayesinde gün boyu rahatlık sağlayan sünger dolgu, ayakkabı tabanı ile birlikte esneyebilir. Esnek ve hafif, küçük ayaklara uygun Sunray Protect 2 (Td) çocuklarınız için en iyi desteği sunar. Su geçirmez kaplama özellikle yaz aylarında çocukların ayaklarının ıslanması sık görülen bir durumdur. Islak ayakkabılar çocuklarımızı hasta edebilir. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için Nike, çocuk sandaletlerinin Sunray Protect 2 (Td) modelinde su geçirmez bir modeli tercih ediyor.

Bebek sandaletleri nasıl seçilir?

Bebek sandaleti seçerken koku ve zarar vermeyen malzemelerden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Sandaletlerin kenarlarının çocuğun ayaklarına zarar vermemesine veya sıkıştırmamasına dikkat edin. Esnek ve yumuşak ayakkabı, çocukların ayak gelişimini etkileyen ve yürüme, ayak bozukluğu yaşamamasını sağlayan şüphesiz en önemli şeydir. Nike Sunray sandalet ayağın doğal gelişimini takip edebilmesi için iyi bir taban seçimi sağlamaktadır. Uzmanlar ilk yapılması gerekenlerden biri olarak özellikle küçük çocukların hareketi kısıtlayan ve vücuda yük getiren çok sert ve çok ağır ayakkabılar giymemesini öneriyor. Hafif ayakkabılar, çocuğun yürürken daha az enerji kullanmasına yardımcı olur ve esnek taban, ayak şekline uyum sağlayarak ayak ve bacak hareketlerini destekler.

Esneklik ve Hafiflik Dolu Nike Sunray Protect 2

Tabanın esnekliğine yapılan vurgu, su geçirmez üst kısımda da devam ediyor. Su geçirmez saya sayesinde çocuklar ayakkabının ana alanlarında esnekliğin keyfini çıkarabilir. Terlemeye karşı soğutma için havalandırma delikleri vücut ısısını yükselten en önemli yerlerden biri de ayaklarımızdır. Kapalı ve sıcak ortamda bulunan ayaklar özellikle yaz aylarında ekstra terlemeye neden olur. Sandalet gibi içi açık ayakkabılar ile çocuklarımız yazın kendilerini özgür ve zinde hissedebilirler. Ancak sandaletler darbe sonucu ayaklarınıza zarar verebilir. Nike, çocukların ayaklarının yaralanmasını önlemek için Nike Sunray Protect 2 çocuk sandaletlerinin önünde, arkasında veya yanlarında delikler tasarlar. Özellikle burun bölgesinde kapalı bir tasarım tercih eden Nike, küçük ayak parmaklarını darbelerden maksimum seviyede koruyor. Siz değerli Anne Babaları en kısa sürede Dalkılıç Spor'a bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR