₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
₺1.747,00 KDV Dahil
₺2.329,00 KDV Dahil
₺1.747,00 KDV Dahil
₺2.329,00 KDV Dahil
₺2.329,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
1

Galaxy

Adidas Galaxy 6 erkek spor ayakkabı spor tutkunlarının en çok tercih ettiği markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcı deneyimini fonksiyonel ve konforlu hale getiren ürünleriyle marka dikkat çekiyor. Sürekli değişen kullanıcı ihtiyaçlarını tasarım ve üretim süreçlerinin merkezine koyan bir marka; spor giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipmanlarda yeni ufuklar belirliyor. Birçok farklı spor dalında başarılı ürünlere imza atan Adidas, koşu sporları için ürettiği ayakkabı modelleriyle de kullanıcılardan tam not alıyor.

Sürdürülebilir yüksek performans ve konforu koşu ayakkabısı üretiminin odak noktası olarak tanımlayan marka, yenilikçiliği ve Ar-Ge'si ile her zaman bir adım ileriyi düşünüyor. Tasarladığı koşu ayakkabısı modellerinde performans ve konforu artırmak için birçok teknolojiyi entegre bir şekilde kullanan Adidas, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabiliyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde yer alan Adidas Galaxy spor ayakkabı, bir koşu ayakkabısında olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Adidas Galaxy Serisi İle Yüksek Performans Ve Rahatlık

Adidas Galaxy 5 erkek spor ayakkabı modelleri, koşu tutkunu erkekler arasında oldukça ilgi görüyor. Nefes alabilen yapı ayaklarınızı kuru ve serin tutuyor. Ek havalandırma işleviyle öne çıkan Adidas Galaxy 5 erkek spor ayakkabı, nefes alabilen bir yapıdan yapılmıştır. Ayakların hareketin her saniyesinde nefes almasını sağlayan işlevi, nemin neden olabileceği olumsuz sonuçların önüne geçer. Çok katmanlı OrthoLite iç taban, koşarken ayakları kuru ve serin tutan ayakkabının anatomik profilini destekler.

Adidas Galaxy Hakkında

Teknolojinin kullanıldığı gelişmiş sünger uygulaması konfor hissinde önemli rol oynuyor. Yastıklamalı CloudFoam orta taban, ayakkabının ayakla temas ettiği tüm alanlarda son derece rahat olmasını sağlar. Yastıklama teknolojisi, ayağınızın her yerine dokunarak konforunuzu yeni bir boyuta taşıyor. Üründe kullanılan kauçuk taban tutuş ve dayanıklılık vadediyor. Farklı yüzeylerde rahat koşu imkânı sağlayan dış taban, uzun süreli kullanımda da fayda sağlıyor. Marka, dünyanın önde gelen spor ekipmanı üreticilerinden biridir ve performans, konfor, işlevsellik ve dayanıklılığı tek çatı altında birleştiren ürünler tasarlamaktadır. Koşu performansınızı her zaman iyileştirmek için tasarlanan Adidas Galaxy 6 erkek spor ayakkabı modelini güvenilir ve kaliteli spor mağazası Dalkılıç Spordan sipariş verebilirsiniz. Böylece yüksek performans elde ettiğiniz konforlu bir koşu deneyimi için ilk adımı atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR