₺825,00 KDV Dahil
₺1.099,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺1.039,00 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺397,00 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
₺397,00 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
₺1.039,00 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.039,00 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺759,00 KDV Dahil
₺949,00 KDV Dahil
₺1.159,00 KDV Dahil
₺1.449,00 KDV Dahil
₺879,00 KDV Dahil
₺1.099,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.039,00 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.237,00 KDV Dahil
₺1.649,90 KDV Dahil
1 2 >

Erkek Bere

Erkek Bere Seçimi

Kış aylarında erkeklerin en çok kullandığı aksesuarların başında bereler gelmektedir. Soğuk havalarda berelerin kullanımı oldukça sağlıklı iken aynı zamanda bereler erkeklere çok farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Havaların soğuduğu zamanlarda her erkeğin yanında taşıması gereken erkek bere modelleri yağışlara ve soğuklara karşı kalkan olmaktadır.

Klasik bir bereden spor bir bereye kadar çok farklı seçeneklere sahip olan erkek bere modelleri her yaşa, zevke ve beğeniye hitap etmektedir. Birden fazla amaçla değerlendirilebilen bereler görsel yönden de estetik duruşlarıyla son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Tek bir bere satın alınabileceği gibi aynı zamanda dilerseniz bere, eldiven ve atkı olmak üzere takım halinde de tercihinizi yapabilirsiniz. Dalkılıçspor’da;

 • Nike
 • Adidas
 • The North Face
 • Reebok
 • Blackspade gibi dünyaca ünlü markaların erkek bere modellerini bulabilirsiniz.

Erkek Bere Modelleri Nelerdir?

Erkek bereleri model, renk, tasarım ve özellik olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bereler arasında çok amaçlı bere ve kar maskeleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Bere modelleri arasında uç kısımlarına ipli büzgüleri olanlar atkı olarak da kullanılmaktadır. Karlı havalarda başı tamamen kaplayan gözleri ve ağzı açık bırakan bere modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Çok soğuk havalar için içi tüylendirilmiş şardonlu bereler tercih edilmektedir. Erkek bere modelleri kullanılan malzemeye göre de kendi içinde modellere ayrılmaktadır. Yumuşak dokularıyla göze çarpan pamuk ve pamuk viskoz karışımı malzemeden üretilen bereler erkeklerin en çok tercih ettiği bere modellerindendir.

Polar ve mikro polar kumaşla üretilen bere modelleri ise dünyaca ünlü spor markaların ürünleri arasında yerini almaktadır. Nefes alabilen, terletmeyen ve kaşıntı yapmayan bereler rahat ve sağlıklı kullanımları sebebiyle erkeklerin bere alışverişlerinde ilk tercihleri arasına girmektedir. Erkek bere örgü modellerinden de tercihlerini yapanlar kombinlerini güçlendirmektedir.

Erkek Bere Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek bere modelleri günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Üstün teknolojilerle üretilen bere modelleri hem sağlığını hem de tarzını korumak isteyen erkeklerin ilk tercih ettiği aksesuarları arasındadır. Erkek bere modellerinde;

 • Siyah
 • Beyaz
 • Lacivert
 • Bordo
 • Gri
 • Kahverengi
 • Mavi
 • Yeşil
 • Haki
 • Turkuaz gibi renkler çok fazla tercih edilmektedir.

Bere seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta berenin kalitesidir. Kalitesiz bir malzemeden yapılmış bir bere terleme ve kaşıntı gibi olumsuzluklara sebep olabilmektedir. Termal, polar, pamuk ve akrilik malzemenin oldukça fazla kullanıldığı bere modelleri arasında nefes alabilen özelliğe sahip bere tercih edilmelidir. Bere seçiminde diğer bir önemli nokta ise berenin kullanım zamanıdır.

Serin bir havada estetik durması açısından bir bere tercih edilecekse ince dokulu akrilik bere doğru olacaktır. Fakat çok soğuk havalar için bere seçimi yapılacaksa hem başın hem de boynun korunduğu kar maskesi ya da polar berelerden birini seçmek gerekmektedir. 2019 erkek bere modelleri bu yıl daha çok çeşitlenerek yerini farklı modellere bırakmıştır.

Erkek Bere Modelleri Dalkılıçspor’da Sizleri Bekliyor!

Erkek bere modelleri hem klasik hem de spor görünüme sahip olanların satın aldığı ürünler arasındadır. Soğuk kış aylarında günlük hayatta ve spor yaparken kullanılan bere modelleri dünyaca ünlü markalar tarafından birinci sınıf kalitede ve üstün teknolojilerle üretilmektedir.

Siz de Adidas erkek bere modelleri arasından seçiminizi yaparak berelerde kullanılan Climalite teknolojisi sayesinde spor esnasında oluşan teri vücuttan kolayca atabilirsiniz. Dalkılıçspor mağazamızda ve bir tıkla online alışveriş sitemizden erkek bere modellerine rahatça ulaşabilirsiniz. Avantajlı fırsatlarla alışverişe başlayabilir ve size en uygun bereyi satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR