₺1.159,00 KDV Dahil
₺1.579,00 KDV Dahil
₺1.339,00 KDV Dahil
₺1.579,00 KDV Dahil
₺1.399,00 KDV Dahil
₺1.339,00 KDV Dahil
1

Adidas Tensaur

Adidas Tensaur Run, spor ayakkabı iç ve dış mekân kullanımı için tasarlandı. Model, çocukların rahat ve kullanışlı bir deneyim yaşamasına yardımcı olur. Gün içinde sorunsuz kullanım sağlayan bir model olan ayakkabı, koşu, yürüyüş gibi deneyimlerde karşımıza çıkıyor. Model, rahat ve kullanışlı yapısı sayesinde keyifli adımlara olanak sağlarken, modern ve yenilikçi tasarımıyla da göz dolduruyor.

Adidas Markası Hakkında

1920'lerde Alman kardeşler Adolf ve Rudolf Dassler'in Dassler Brothers Shoe Factory adı altında annelerinin çamaşırhanesinde ayakkabı yapmalarıyla başlar. Ayakkabı fabrikasında çalışan Dassler kardeşlerin ayakkabıları, 1930'larda altın madalyalı Olimpiyatçıların ayaklarını süsledikten sonra parladı. 1936'da Dassler, Amerikalı kısa mesafe koşucusu Jesse Owens'ı 1936 Yaz Olimpiyatları'nda el yapımı çivili ayakkabı kullanmaya başlamasıyla markanın başarıya giden yolculuğunu hızlandırdı.

Dassler ayakkabılarının adı ve itibarı dünya çapında sporcular ve antrenörler tarafından tanınmaktadır. 1938 yılında ayakkabı satan kardeşler aralarında çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle ayrılma kararı alır ve iki rakip şirket kurarlar. 1939 yılında Adolf ve Rudolf Dassler'in markanın 3 çizgili logosunu tasarlamasıyla varlığını tüm dünyaya tanıtan Adidası kurdu. Adolf Dassler, sporcular için geliştirdiği yeniliklerle dünyayı etkisi altına aldı. Bugün marka, sadece spor ve sporcuları değil, aynı zamanda moda, müzik, kültür, sürdürülebilirlik ve daha fazlasını da etkileyerek dünyayı şekillendirmeye devam ediyor.

Adidas Tensaur Kolleksiyonu Hakkında

Adidas Tensaur C Siyah yüksek kalite ve estetik detaylar hafif ve esnek yapısı sayesinde ayağın doğal hareketlerine uyum sağlayan spor ayakkabı ile koşmak daha verimli hale gelmektedir. Yüksek profille üretilen model, çocukların koşarken tüy hafifliği hissini yaşamasını sağlar. Normal formda tasarlanan ürün, ayak yapısına kolayca uyum sağlar ve kıvrımlı yapısı ile topuktan parmağa basamak geçişini kolaylaştırır. Askılı tasarımı sayesinde giyinmeyi ve çıkarmayı destekleyen model, pratik ve fonksiyonel bir seçenek olarak sunuluyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde her zevke uyum sağlasa da güçlü ve karizmatik görünümüyle de sportif kombinlerden sıyrılıyor.

Spor ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Doğru ayakkabılar; sporcu için ek problem yaratmamalı, mevcut veya potansiyel problemleri de çözebilmelidir. En iyi alınan ayakkabılar bile eskir. 500-1000 km gittikten sonra ayakkabılar değiştirilmelidir. En önemlisi de ayakkabının ayağın biyomekaniğine uymasıdır. En önemli kriter rahat hissetmektir. En pahalı ayakkabı asla en iyisi değildir. Ayakkabı seçerken yapacağınız sporu göz önünde bulundurmalı ve alacağınız ayakkabıyı önceden denemelisiniz. Aradığınız konforlu ayakkabıyı sizlere sunuyoruz. Dalkılıç Spor adresini ziyaret ederek Adidas Tensaur ayakkabı ve diğer ürünleriyle her zaman sizlerle.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR