₺5.220,00 KDV Dahil
₺5.799,90 KDV Dahil
₺2.479,00 KDV Dahil
₺3.099,00 KDV Dahil
₺5.220,00 KDV Dahil
₺5.799,90 KDV Dahil
₺4.500,00 KDV Dahil
₺4.999,90 KDV Dahil
₺4.230,00 KDV Dahil
₺4.699,90 KDV Dahil
₺4.230,00 KDV Dahil
₺4.699,90 KDV Dahil
₺5.220,00 KDV Dahil
₺5.799,90 KDV Dahil
₺5.220,00 KDV Dahil
₺5.799,90 KDV Dahil
1

Nike Pegasus

Nike Pegasus modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki Nike erkek ayakkabı, Nike kadın ayakkabı, Nike çocuk ayakkabısı seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Nike Pegasus

Nike Pegasus Serisi Hakkında

Gündelik hayatımızda belki de en çok yorulan uzuvlar ayaklarımızdır. Gün boyu oradan oraya koştururken, uzun kuyruklarda beklerken veya ayakta bir şeyler anlatırken yoruluruz. Bedenimizin ağırlığını bütün gün taşıyan ayaklarımızın ağrısını ise ancak evimize gelip, kanepeye oturduğumuzda anlayabiliriz. Peki modern şehir hayatında gardırobumuzda en çok ihtiyaç duyduğumuz spor ayakkabısını alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bugün sizin için uygun marka ve modeli ararken, ayağınızı rahat ettirecek, yorgunluğunuzu hissettirmeyecek ve hareket imkanınızı arttıracak bir üründen söz edeceğiz. Nike markasının en çok beğenilen serilerinden olan Nike Pegasus’a ve özellikleri ile birlikte güçlü yanlarına değineceğiz.

Nike Markası Hakkında Kısaca

Nike markasının serilerinden bahsetmeden önce, bu seriyi ortaya koyan ustalık ve deneyimden bahsetmemek olmaz. ABD menşeili bir şirket olan Nike, 1960’lı yıllarda bir koşu ve saha antrenörü olan Bill Bowerman tarafından kurulmuştur. Bowerman, antrenörlüğünü yaptığı öğrencilerin daha hızlı koşmalarını sağlayacak ayakkabılar tasarlarken, büyük bir şirketin hayalini kurmuş ve daha sonra da onu gerçekleştirmiştir. Blue Ribbon ismi ile Japonya’da üretime başlayan şirket, önceleri Alman ayakkabı firmaları ile rekabet etmiştir. Daha sonra dünyanın hemen her yerine kurulan fabrikaları ve işletme ağları sayesinde hızlı bir şekilde gelişmiştir.

Tasarımın bilgelikle buluştuğu Nike ürünleri, efsane pazarlama stratejileri kullanılarak dünyanın dört bir yanına iletilir hale gelmiştir. Markanın bugünkü logosu ve sloganı da global çapta bilinirliliğe sahiptir. Spor ayakkabıdan eşofman altına kadar birçok farklı alanda spor malzemesi üreten Nike, Pegasus serisini bu tecrübe ile ortaya çıkarmıştır.

Nike Pegasus Ürününün Özellikleri

Pegasus, Yunan mitolojisindeki kanatlı at figürüne verilen bir isimdir. Serinin bu ismi taşıması ise oldukça manidardır. Uçma yetisi olmayan bir hayvanın kanatlarından ilham alan bu spor ayakkabıların, sizi adeta kanatlandıracağı tasvir edilmektedir. Koleksiyon Nike Pegasus kadın ve erkek olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır. Koşu için uygun olan bu ayakkabıların en belirgin özelliği, arazi koşullarından ilham almasıdır.

Engebeli ve dağlık arazi koşullarında bile rahat hareket etmenizi sağlayacak bu ürün, hafif file, air taban yastıklaması ve sert kauçuktan meydana gelmektedir. Hafif fileler hava akışı sağlarken, ayağın terlemesini engeller. Topukta bulunan kalıplar, çarpma etkilerini azaltır ve emer. Böylece uzun yürüyüşler boyunca ayaklarınız rahat eder. Kauçuk tabanı sayesinde, ürün tabana yüzde yüz tutunur ve düşme riskini ortadan kaldırır.

Nike Pegasus Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Dalkılıç Spor’da!

Ürünün en çok tercih edilen modelleri ise Nike Air Zoom Pegasus:2400 ve Nike Pegasus 8100 ‘dür. Bahsi geçen ürünler çok çeşitli renk ve desenler de hem kadınlar hem de erkekler için üretilmektedir. Ancak en çok sevilen renkler, siyah, beyaz, gri ve laciverttir. Nike Air Pegasus 1000 ‘in ise daha canlı renk ve desenlerine ulaşmak mümkündürGeniş ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dalkılıç Spor’da nike gibi dünyaca ünlü bir markanın ürünlerine bütçe dostu fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bunun için mağazalarımızı ziyaret edebilir veya internet sitemiz aracılığı ile en çok beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Unutmayın, spor alışverişinizde Dalkılıçspor daima yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR