Nike Mercurial

Nike Mercurial Spor Ayakkabılar

Yoğun bir günlük rutine sahip olanlar bilirler ki, rahat bir spor ayakkabıya sahip olmak çok önemlidir. Eğer iyi bir spor ayakkabıya sahipseniz, yorgunluğunuzu daha az hissedersiniz. Koşuştururken, yürürken ve beklerken ayaklarınızın ağrısını hissetmezsiniz. Benzer bir durum sportif aktiviteler ile uğraşanlar için de geçerlidir.

Spor yaparken, ayağınızın rahat ve güvende olması çok önemlidir. Eğer ayağınız rahat değilse, oyuna konsantre olamazsınız. Özellikle futbol gibi yüksek konsantrasyon gerektiren, uzun süren oyunlarda bu çok önemlidir. Dolayısı ile hem gündelik yaşamınız da hem de spor hayatınızda doğru ayakkabıyı seçmek çok önemlidir. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ürünü bulmanın da kolay olmadığının farkındayız. Bütün koşulları sağlayan Nike Mercurial koleksiyonunu birlikte daha yakından tanıyalım.

Nike’ın Tarihi Hakkında Kısa Kısa Bilgiler

Bugün dünyanın hemen her yerinde bilinen marka, pazar payı en yüksek kurum ve kuruluşlardan biridir. Global çapta faaliyet göstermekte olan marka, 1964 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Bir saha ve koşu antrenörü olan Bill Bowerman tarafından kurulan ünlü markanın ilk ismi Blue Ribbon’dur. Blue Ribbon ilk olarak Japonya’da üretime başlamıştır. Daha sonra üretim yerleri zamanla değişmiştir. Mükemmel tasarımı kaliteli hammadde ile birleştiren Nike, çok ciddi pazarlama hamleleri ile bugün en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçasının ismini taşıyan markanın efsane logosu efsane tasarımcı Carolyn Davidson tarafından çizilmiştir. Kuruluşundan yalnızca yirmi yıl sonra Amerika Birleşik Devletleri’nden en çok tercih edilen spor markası olan marka bugün spor ayakkabıdan sırt çantasına kadar birçok alanda çok çeşitli ürünler üretmektedir. Özellikle Nike spor ayakkabıları çok tercih edilmektedir.

Nike Mercurial Spor Ayakkabı Modelleri

Markanın en yeni koleksiyonlarından olan Mercurial, çok çeşitli model, renk ve desenlerde üretilmektedir. En çok tercih edilen Nike Mercurial 22200, Mercurial Superfly ve Nike Mercurial Vapor 12 ürünleri Flyknit teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Ayak tarağını saran ürünün iç tabanı maksimum tutuş sağlamaktadır. Maksimum iç taban tutuşu ile hafif yastıklama sağlamaktadır. Çok sağlam bir yapıya sahip olan ürün, ayağı çorap gibi sıkıca sarmaktadır.

Sağlam yeni iplik ve tek parça astarı sayesinde sahada daha rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Ultra ince bir kumaştan üretilmesi sayesinde, hassas temaslara olanak sağlar ve topa daha yakın olmanıza imkan verir. Her türlü hava durumu için uygundur. Hem yağışlı hem yağışsız havalarda zeminle tam olarak tutunma sağlar. Özellikle hafif ıslak olan kısa çimli sahalarda kullanım için idealdir. Mikro oluklu yapısı sayesinde ayak hava alır ve terleme ciddi oranda azalır.

Eğer Nike Mercurial spor ayakkabı almak isterseniz, sizin için en uygun olan ürünü Dalkılıç Spor mağazalarından ya da internet sitemizden seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dalkılıç Spor, dünyaca ünlü markaları uygun fiyatlarla satın almanıza olanak sağlar. Unutmayın, bütçe dostu fiyatları ile Dalkılıç Spor daima yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR