ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Quiksilver

Quiksilver modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki markalar, kış sporları ekipmanları,spor giyim,spor ayakkabı seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Quiksilver

Quiksilver Marka Ürünler Tüm Kalitesi ve Tarzıyla Dalkılıç Spor’da!

Ekstrem spor dallarıyla ilgilenen bireylerin yaptıkları sporlara uygun oldukça dayanıklı, şık ve kaliteli ürün yelpazesine sahip olan markalardan bir tanesi olan Quiksilver ürünleri ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında. Hem zorlu şartlar için, hem yaz aylarında rahat ve eğlenceyle yapılan sporlar için her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurup üreten bu marka, Dalkılıç Spor farkı ile online alışveriş için sitemizde kategorize edilmiş durumda!

Markanın oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, hem bilinirliğini hem de üretim skalasını arttırdığında yaz-kış her mevsim için yapılabilecek pek çok spor dalının her türlü ihtiyacını karşılaması amacıyla ilintilidir. Hem zorlu şartlarda vücudumuzu koruyacak kıyafetler, hem bu şartlarda ihtiyaç duyduğumuz ekipmanlar, hem günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğimiz kıyafet ve ayakkabı/terlik/şapka çeşitleri Quiksilver ürünleri olarak karşımıza çıkmakta. Kendi ihtiyacımız her ne ise kalitesi ile uzun yıllar kullanabileceğimiz bu ürünlerle ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayabilmemiz de mümkün.

Quiksilver Ürünlerinin Çeşitliliği

Yazımızda genel olarak bahsettiğimiz gibi, markanın çok geniş bir bantta ürün yelpazesi bulunmakta. Snowboard ve kaykay çeşitleri, ekstrem sporlar için konfor arttırıcı ekipmanlar, outdoor sporlar için uygun kıyafetler, ayakkabılar; su sporları için gerekli ekipmanlar ve kıyafetler, sporda performans arttırıcı öğeler gibi örneklendirebileceğimiz daha pek çok çeşit ürün Quiksilver koleksiyonlarında bizlerle buluşuyor.

Aynı zamanda bu ürünler sadece profesyonel sporcuların kullanımı için değil, yeni başlayanlar ve gelişim aşamasında olanlar için de oldukça uygun. Örneğin; kayak sporunda profesyonel ekipmanlara ihtiyacı olan sporcular da, yüzme sporunda tarzını öne çıkarmak isteyen deniz tutkunu bireyler Quiksilver’dan rahatlıkla alışveriş yapabilmekte. Hem deniz şortu, hem terlik, hem güneş gözlüğü, hem kar eldiveni/gözlüğü/beresi markanın üretiminde pek çok renk ve tasarımla piyasaya sürülüyor.

Zaten markanın ilk ortaya çıkış hikayesi de 1969 yılında iki sörf tutkununun üretmiş olduğu iki farklı ürünle başlıyor. İlk olarak Alan Green ve John Law tarafından o yıllarda markanın adı altında koyun derisinden bir kışlık bot ve dalış sporu için uygun kumaştan bir elbise oluyor. Ardından çalışmalarına devam eden ikili Quiksilver ürün çeşitleri kısmını genişleterek sörfçülerin rahat bir kıyafet kullanabilmesi için dönemin klasik erkek mayolarından bazı kısımları çıkartarak yüzme kıyafetleri üretmeye başlıyorlar.

Böylelikle bu alanlarda farklı ürün üretimine zamanla geçilerek bir süre sonra hem su sporları, hem ekstrem sporlar hem de outdoor sporlar için uluslararası pazarda en bilinen ve en güvenilen markalardan biri haline gelmiş bulunmaktalar. Günümüzde hem kadın ve erkekler hem de çocuklar için 2000 yılından beri kıyafet ve ekipman üretimi yapmaya devam eden Quiksilver markasının ürünlerini sitemizde en uygun fiyatlarla ve en iyi ürün çeşitliliğiyle bulabilmeniz mümkün.