Head

Head modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki markalar,masa tenisi ekipmanları,tenis ekipmanları,tenis seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Head

İlk kayak üretimini yapan ve tenis raketi üretiminde ünlü tenis sporcularının birinci tercihi olan Head şirketinin kökeni 1950’li yıllara dayanır. Çıkış noktası kayak ürünleri üretmek olan marka kısa sürede ürün çeşitliliğini ve alanını geliştirdi. Kurucusu Haward Head olan şirket günümüzde profesyonel sporcuların tavsiye ettiği bir marka olarak devam etmektedir. Dünya çapında müdavimleri olan markanın genel merkezleri;

  • Hollanda
  • Avusturya
  • Amsterdam’da yer alır.

İlk metal kayağı üreten marka 1960’lı yıllarda tenis raketi üretimini de başlatarak markanın değerine değer katmıştır. Dünyaca ünlü tenisçilerin raketlerini tercih etmesi markanın bilinirliliğini oldukça artıran bir ivme olmuştur. Tenis ve kayak olimpiyatlarında markanın özel üretimi olan metal kayakların ve tenis raketlerinin kullanılması şirketi her geçen büyütmüş ve ürün skalasını genişletmeye imkan vermiştir. Şirket günümüzde; outdoor ayakkabı, kayak bağlama ürünleri, tenis raketi, tenis topu, tenis şapkası, tenis kıyafetleri, tenis bantları ve aksesuarları, raket saklama çantası gibi ihtiyacınız olan her ürünü sizlere sunar.

Head Tenis Raketlerinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Oyunun profesyonelliğine göre raket seçimi yapılır. Ağırlık, vuruş teknikleri, hakimiyeti, tasarımı her raketin farklıdır. Tam vuruşlu raketler orta seviye ya da yeni başlayanlar için ideal seçimlerdir. Eşsiz bir tasarımda yapılan ürünlerin orta kısmında markanın logosu yer alır. Baş, gövde ve sap bölümlerinden oluşan raketlerin sap kısmı kauçuk malzemeden yapılmıştır. Hafifliği ve hakimiyeti kadar tasarımıyla da göz dolduran raketler teknik özellikler bakımından birbirinden ayrılır.

Head tenis raketi 27 inç gibi yüksek performans ile başarıyı getiren raketler ile top hakimiyeti iyi derece sağlanır. İşlevsel olan ürünler kontrolü sağlarken ideal bir titreşim konforu sunar. Alüminyum kompozit gibi ürün malzemelerine yer verilen raketlerde kullanılan yüksek teknoloji güçlü tutuş ve stabiliteyi artırır. Hafif olması hareket kabiliyeti kısıtlamazken dayanıklı oluşuyla uzun yıllar kullanımı mümkün kılar.

Head Tenis Ekipmanları Nelerdir?

Şirket tenis sporuna dair her ihtiyacı en kaliteli şekilde üreterek sporcuların kullanımına sunmuştur. Kaliteyi garanti eden marka en çok takip edilen tenis maçlarında ve en başarılı her 10 oyuncudan 3’ünün mutlaka kullandığı bir ürün olarak dikkat çeker. Şirket sadece tenis raketiyle kalmayıp diğer tenis araçlarını, kayak malzemelerini ve dalış ekipmanlarının üretimini yaparak ürün yelpazesini genişletmiştir. Şirketin diğer tenis ürünlerine göz atıldığında; teniste en önemli bir diğer araç olan tenis topu üretiminde de önde gelen markalar arasında gelir. Tenis topu oyundaki dinamizmi ayakta tutan bir diğer önemli araçtır.

Profesyonel maçlar için tenis topunun sert zeminlere uygun olması ve atışlarda dayanıklılık göstermesi gerekir. Tenis topları kullanıcılara dinamizm ve dayanıklılığı vaat eder. Head outdoor ayakkabı modelleri tenis maçları ve diğer tüm outdoor sporlar için idealdir. Maçlarda oyuncuların bir diğer olmazsa olmazı tenis şapkasıdır. Oyunda tam hakimiyeti sağlamak teri emmek için ideal olan şapkalar aynı zamanda açık havalarda güneşten korur ve tam görüş açısı sağlar.

Aradığınız Tüm Head Ürünleri Dalkılıçspor’da Sizlerle!

Kadın, erkek, çocuk her sporsevere hitap eden ürünler; tenis, kayak, dalış sporları için ihtiyacınız olan tüm ürünleri size sunar. Çocuklara özel üretilen ürünler ile spora yatkınlığı artıran marka profesyonel oyuncular için de başarıyı getirecek her ekipmanı kalite garantisiyle sunar. Yeni başlayanlar için, yarı profesyonel ya da profesyonel sporcuların birinci tercihi olan Head tenis raketi yetişkin ve tüm ürünler için hemen Dalkılıçspor online ya da satış noktalarımızı ziyaret etmenizi öneririz. Sporla kalın…