₺90,00 KDV Dahil
₺134,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Kız Çocuk Deniz Ayakkabısı

Hüzünlü sonbahar ayları ve çetin kış mevsimi geride kaldığında, çoğumuz uzun süredir hayalini kurduğu tatil için alışveriş listelerini hazırlar. En az tatile gitmek kadar heyecan verici olan bu alışveriş sürecinde, eğer bir çocuğunuz varsa daha çok şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. Küçük kızınızla çıkacağınız bir tatilde yanınıza almanız gereken şeylerin listesini yaparken listenin en sonuna kız çocuk deniz ayakkabısı modelini de eklemeyi unutmayın. Bu ürün, kaygan havuz kenarlarında veya irili ufaklı taşların bulunduğu plajlarda bir ebeveyn olarak sizin kurtarıcınız olacak. Onun minik ve güzel ayaklarını, olası darbelerden, çizilmelerden veya yaralanmalardan korurken, sizin de içiniz bir nebze olsun daha rahat olacak. Tatile mutlaka götürmeniz gerekenler listesinde yer alan bu ürünü dikkatlice inceleyelim ve neden bir deniz ayakkabısı almalısınız sorusunun cevabını birlikte bulalım!

Neden Kız Çocuk Deniz Ayakkabısına İhtiyacım Var?

Deniz ayakkabıları, konforlu bir tatilin olmazsa olmazlarındadır. Ancak çok kullanmadığınız ve bu nedenle de işlevini tam olarak bilmediğiniz bir şey olabilir. Deniz ayakkabıları, çoğunlukla tabanı sert plastikten üretilmiş, denizde ya da plajda ayağınızı korumak için tasarlanmış bir yaz aksesuarıdır. Çocuk deniz ayakkabısı da temel de bu görevi yerine getirmektedir. Deniz ayakkabılarının ilk görevi, minik yavrunuzun ayaklarını sert veya taşlık yüzeylerden korumaktır. Eğer deniz tatili yapacaksanız ve plajda uzun saatler geçirmeyi planlıyorsanız, kumdan kaleler yaparken kendinden geçen yavrunuzu bu şekilde koruyabilirsiniz.

Basit kum ve taş parçalarının aksine, plajlar çok sayıda cam atığa da ev sahipliği yapar ve bu atıklar
her zaman belirgin değildir. İşte deniz ayakkabıları, minik yavrunuzu olası yaralanmalardan kurtarır. Eğer ben ve ailem havuzu daha çok seviyor, kızım havuzda yüzmeye bayılıyor diyorsanız, sizin de benzer bir ihtiyacınız olduğunu söylemeliyiz. Havuz kenarları son derece kaygandır. Güneşle birlikte ısınan bu alanlar, ıslaklığını uzun süre muhafaza eder. Deniz ayakkabıları tabanlarında bulunan eklentilerle, tabana tam tutunmayı sağlar. Bu sayede minik kızınızın kayıp düşme riskini minumuma indirir.

Kız Çocuk Deniz Ayakkabısı Satın Almadan Önce…

 

  • Kız bebek deniz ayakkabısı veya kız çocuk deniz ayakkabısı satın almadan önce, tercih etmeyi düşündüğünüz ürünün hangi materyalden üretildiğine bakın. Kaliteli plastiğin kullanıldığı ürünler, son derece esnek ve rahattır.
  • Bir ürünün görüntüsünden hoşlanmış olabilirsiniz, ancak onun tüm alerjik testlerden başarı ile geçip geçmediğini merak etmeden satın almamalısınız. Yavrunuzun tenine doğrudan değecek bir ürünün tüm dermatolojik testlerden başarı ile geçmesi son derece önemlidir.
  • Son olarak beğendiğiniz kız çocukları için deniz ayakkabısı modelini satın almadan önce, ürünün ölçüsünün kızınız için uygun olup olmadığını kontrol edin. Gereğinden büyük deniz ayakkabıları işlevini kaybeder. Ayağın içine kum ve su dolmasına neden olur. Rahatsızlık verir.

Minik kızınızın konforlu bir tatil yapması ve sizin de içinizin rahat etmesi için gerekli bir ürün olan deniz ayakkabılarına Dalkılıçspor.com aracılığı ile sahip olabilirsiniz. 20 numaradan 35 numaraya kadar çok çeşitli ayak ölçülerinde, kırmızı, pembe ve sarı gibi çok çeşitli renklerde üretilen kız çocuk deniz ayakkabısı modellerini inceleyebilirsiniz.