11 ÜRÜN
-%5
Nike Air Max Oketo Vtb Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Revolution 4 (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Revolution 4 (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Revolution 4 (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Revolution 4 (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Star Runner (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Star Runner (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı
-%5
Nike Star Runner (TDV) Çocuk Günlük Spor Ayakkabı

Bebek Spor Ayakkabısı

Minik ayakların konforu ilk doğduğundan itibaren çok önemlidir. Özellikle yürümeye başladığında yere sağlam basan bir bebek kendini daha özgür ve mutlu hisseder. Öyle ki bebeğin ayak sağlığı tüm bedenini etkileyebilecek kadar önemlidir. Bebeğiniz için en doğru ayakkabı modeli konforu ön planda tutan bebek spor ayakkabısı modelleridir denilebilir. Dalkılıçspor ebeveynlerin olduğu gibi çocukların da konforunu düşünerek bebekler için en konforlu, ortopedik, anatomik modelleri alıcılara sunar... Ürün çeşitliliği yüksek olan Dalkılıçspor’da;

 • Nike

 • Adidas

 • Skechers

 • Hummel

 • New Balance

 • Asics

 • Kinetix

 • Puma gibi kendini kanıtlamış markalar bulunur.

Kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştiren Dalkılıçspor müşterilerine avantajlı fırsatlar sunarken zamandan da tasarruf ettirir. Üstelik günlük kullanıma uygun olan bebek spor ayakkabıları her kıyafetle oldukça kolay kombinlenebilir.

Bebek Spor Ayakkabısı Seçerken Nelere Bakılmalıdır?

Ebeveynler bebekleri için her şeyin en iyisini düşünürken ayakkabı konusunda bir o kadar seçici olmalıdır. Bebek spor ayakkabı modellerinde kalite ön planda tutulmalıdır ve ürün içeriği mutlaka okunmalıdır. Nefes aldıran ürünler bebeğin ayağını terletmez ve içeride zararlı maddelerin oluşmasını engeller. Konfor ve rahat hareket etme açısından yüksek taban tercih edilmemelidir. Kauçuk taban olması yumuşak ve ergonomik bir tabanı mümkün kılar. Ayağın şeklini alan esnek ürünler bebekler için için idealdir. Ayakkabı numarası da önem arz ederken bebeğin ayağını sıkan ayakkabılar tercih edilmemeli, tam ayak numarası alınmalıdır. Kolay giyilebilen cırt cırtlı, fermuarlı, bağcıklı ürünler tercih edilebilir. Bebek spor ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenleri şöyle özetleyebiliriz;

 • Nefes alan yüzey

 • Esnek ve kaymaz taban

 • Kolay giyilebilen versiyon

 • Yastıklama özelliğine sahip

 • Kaliteli ürün malzemesi 

 • Ortopedik ya da anatomik 

 • Amaca uygun

Dalkılıçspor bebeklerin ayak sağlığını en az ebeveynler kadar düşünerek kaliteli, güvenli ve en çok tercih edilen kaliteli ürünleriyle güven verir. Birçok ünlü markayı içinde barındırarak ürün çeşitliliğini sağlayan Dalkılıçspor bebek spor ayakkabı Adidas gibi markaları tercih edecekler için her ürün özelliğinde ve numarada konforu garantiler. 

Bebek Spor Ayakkabısı Arayışınızda Güvenilir Markaları Tercih Edin

Dalkılıçspor kalitede ve konforda kendini kanıtlamış Nike, Adidas, Skechers, New Balance gibi markaların satışını gerçekleştirir ve avantajlı fiyatlarla müşterilerini memnun eder... Sizler için satışını gerçekleştirdiğimiz markaların çocuklar için ürettiği birkaç çocuk spor ayakkabısının analizini yapmak istedik. Ayakkabıların en önemli noktası tabanlarıdır. Ayakkabı tabanı bir ayakkabının rahat ya da rahatsız edici olmasına sebeptir  Şok emici yastıklama özelliğine sahip çocuk ayakkabıları bu konforu garantiler. 

 • Skechers Flex Sole ve Memory Foam tabanları

 • New Balance Eva taban özelliği

 • Adidas boost köpüğü malzemesi

 • Nike airmax tabanı çocuklarınızın ayaklarında konforu garantiler.

 Dalkılıçspor’un satışını gerçekleştirdiği ünlü markaların bebek spor ayakkabıları en son teknolojileri kullanarak ayakkabıda kalite çıtasını yükseltmiştir. Nike çocuk spor ayakkabılar fiyatları için Dalkılıçspor’u hemen inceleyebilirsiniz. 

Bebek Spor Ayakkabısı Modelleri Dalkılıçspor’da Sizleri Bekliyor 

Spor ayakkabı modelleri çeşitlidir. Önemli olan yumuşak, hafif ve esnek olmasıdır. Bebeğin cinsiyetine göre, mevsime göre ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Yaz aylarında daha soft açık renkler tercih edilirken kış aylarında hava faktörü göz önünde bulundurularak koyu renkler tercih edilir. En önemli kriter taban ve esneklik olmalıdır. Ergonomik yapıdaki bir ayakkabı hafif olacağı gibi kauçuk tabanıyla bebeğin ayağını rahat ettirir. Bebeğin ayağının şeklini alan ergonomik ayakkabıların hafif olması ise bebeğin rahat hareket etmesini sağlar. Kız spor ayakkabı denildiğinde kızlar bebekler için renkli, baskılı, çiçekli spor ayakkabıları mevcuttur. Erkekler için ise tarzlar genellikle sadedir. Lacivert, siyah, gri, yeşil, mavi gibi renk kategorileri daha çok tercih edilir. Alıcı ve satıcı arasında köprü görevi gören Dalkılıçspor’da bebek spor ayakkabısı modelleri için bebek spor ayakkabı puma fiyatları gibi ve daha bir sürü markada sneakerlar için Dalkılıçspor’dan hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 


X