ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Spalding

Spalding modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki markalar,basketbol topu,basketbol ekipmanları seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Spalding

Sağlam bir ekipman başarıyı getiren bir durum olarak karşımıza çıkar. Basketbol oyununda başrolde basketbol topu vardır. Dünyaca takip edilen takımlara bakıldığında basketbol topu markası olarak Spalding markasını tercih ettikleri görülür. Markanın geliştirdiği ürünler; kalitesi, görüntüsü, teknik özellikleriyle en ünlü basketbol takım oyuncularından tam puan almayı başarmıştır. Marka, bu referans ile top tasarımlarında dünyaca ünlü basketbol takımı olan NBA’in logosunu da ürünlerinde kullanmaya hak kazanmıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ülkeleri gibi pek çok basketbol takımının tercihi olan basketbol toplarının belirleyici özelliklerine bakıldığında; kendi geliştirdikleri ZK materyalini kullanmaları dikkat çeker. Yaş sınırlamasına göre ağırlıkta olan ürünler buna göre 5-6-7 şeklinde numaralandırılmıştır.

Spalding Toplarının Teknik Özellikleri Nelerdir?

Çocukların ve gençlerin tutkunu olduğu bir spor olan basketbolda, bir basketbol topu sahibi olmak sembol haline gelmiştir. Özellikle gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, zihinsel ve bedensel sağlıklarının iyi ilerlemesi açısından oldukça önemli bir spor dalı olan basketbol için en önemli ekipman basketbol topudur. Markanın ürünleri amatör, yarı profesyonel ya da profesyonel tüm oyuncular için idealdir. Basketbol liglerinin resmi topu olan ürünün teknik özellikleri onu özel kılar. Spalding basketbol topu bazı özellikleri şöyledir;

  • Yaşa, oyunun profesyonelliğine ve kullanım alanlarına uygun seçenekler sunar.
  • Ürün malzemesi olarak genellikle kauçuk, kompozit deri ya da markaya özel ZK materyali kullanılır.
  • Maksimum seviyede top hakimiyeti sağlar.
  • Her zemin türüne uyum sağlayan ürünleri mevcuttur.
  • 5-6-7 numaralı olarak bedenleri olan topların ağırlığı ve boyutu bu numaralara göre belirlenir.
  • 5 numaralı top çocuklar için ideal olurken, 6 ve 7 numaralı top 13 yaş üzerindeki oyuncular için üretilmiştir.
  • Markanın FIBA onaylı pek çok ürünü mevcuttur.
  • Su tutmaz malzeme kalitesine sahiptir.
  • Farklı renk, malzeme ve numarada bulunabilecek ürünler geniş bir kitleye hitap eder.

Spalding Basketbol Topu Fiyatları

Her spor dalına özel ekipman sahibi olmak kişilere başarıyı getiren bir durumdur. Doğru ekipman seçilmediğinde ise performans düşüklüğü ya da spor esnasında ters giden durumlar yaşanabilir. Özellikle basketbol sporuna gönül vermiş kişiler için en değer verdikleri ürün basketbol topudur. Dünyaca takip edilen Basketbol liglerinde tercih edilen bir NBA onaylı top, sporcu için en önemli değerlerden biridir. Her yaşa, oyun alanına özel üretilen basketbol topları aynı zamanda alınacak iyi bir hediyedir. Okulda, spor salonunda, basket sahalarında rahatlıkla oynanabilen oyun tek ya da takım halinde oynanabilmesi açısından da tercih edilir. Çocuk, genç, yetişkin her tarza ve oyun türüne hitap eden Spalding basketbol topu fiyatları denildiğinde ise her bütçeye uygun modelleri mevcuttur.

Spalding Basketbol Topu Dalkılıçspor’da Sizleri Bekliyor

Basketbol sporunun en önemli ekipmanı olan basketbol topları pek çok teknik özellik ile birbirinden ayrılır. Dünyaca ünlü basketbol takımlarının birinci tercihi ve tavsiyesi olan marka, Spalding Türkiye olarak basketbol milli takımımızın da tercih ettiği bir markadır. Vaat ettikleri ve teknik özellikleri ile maçta size sayıları getiren Spalding NBA basketbol topu rahat bir maç geçirmenizi sağlar. Her türlü zemine ayak uyduran ürünler sudan etkilenmez ve açık ya da kapalı alanlara uygundur. Maksimum seviyede top hakimiyeti sağlayan ürünler her yaş grubuna ve tarza hitap edecek türdendir. Markanın tüm ürünlerine ulaşmak için hemen Dalkılıçspor’u incelemeye başlayabilir, avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR