1

Lacoste

Lacoste Marka Ayakkabı ve Giyim Ürünleri Dalkılıçspor’da!

Dalkılıçspor olarak sizlerle buluşturduğumuz dünyaca ünlü markalardan biri de Lacoste. Hem spor ayakkabı hem spor giyim alanında kalitesi ve modern şıklığıyla sıklıkla tercih edilen markalardan olan Lacoste, hem gençler hem de yetişkinler arasında gerçekten sevilerek kullanılan bir marka. Lacoste’un ilk ortaya çıktığı dönemler, 1930’lı yıllara tekabül etmekte. 1933 yılında Fransa’nın en önemli giyim ve aksesuar markası olarak faaliyete geçen Lacoste, devrin en başarılı tenis oyuncularından biri olan Rene Lacoste tarafından kurulan bir marka olarak bilinir.

O dönemlerde Rene Lacoste, Fransa’nın en ünlü tenis oyuncusu olarak Davis Cup Tenis turnuvasını kazanmış ve adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır. Tenis oyununda da rahat hareket kabiliyetine izin veren, terletmeyen kumaşa sahip olan kıyafetlere ihtiyaç duyulduğundan oyuncu yepyeni bir tasarım yaparak kendisinin de takma adı olan timsahı simgesel olarak sol tarafa konumlandırmıştır. Böylelikle o dönemden günümüze kadar kalıp değiştirmeden gelen Lacoste tişört markanın ikon ürünü haline gelmiştir.

Rahatlıktan ve Şıklıktan Ödün Vermeyen Lacoste Spor Ayakkabılar

Lacoste, oldukça büyüyen ve genişleyen bir spor giyim ve spor ayakkabı ailesi olarak spor ayakkabı alanında da her zevke ve her yaşa uyum sağlayan modellere sahip bir markadır. Hem tenis ayakkabısı, hem günlük kullanıma uygun spor ayakkabı, hem şık kombinlerle tamamlanabilecek Lacoste spor ayakkabı modelleri sitemizde gayet uygun fiyatlarla yer almakta.

Hem kadın, hem erkek hem de çocuk kullanıcılar için her sezon yeni tasarımlarla karşımıza çıkan Lacoste, kaliteyi şıklıkla buluşturan bir marka olarak özellikle ayakkabıda kaliteye önem veren kişiler tarafından en beğenilen markalardan bir tanesi olmaya devam edecek gibi duruyor. Çünkü günümüz ihtiyaçlarının ve moda koşullarının oldukça farkında olan Lacoste, ürettiği spor ayakkabılarda da belirli bir spor alanında kullanılabilecek spor ayakkabı modellerinde de oldukça titizlikle ve piyasayı yakından takip ederek çalışmalar yapmakta.

Hem ayak sağlığınız için, hem tarzınıza uygun bir spor ayakkabı elde edebilme isteğiniz için hem de uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklılıkta bir ayakkabıya sahip olabilmeniz için Lacoste fiyat – performans açısından en iyi markalardan bir tanesi. Gönül rahatlığıyla satın almaya karar verebilir, “dalkilicspor.com” adresimiz üzerinden istediğiniz Lacoste ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR